Barracuda Networks uvádí Barracuda Web Site Firewall

Společnost Barracuda Networks si stále upevňuje svoji přední pozici mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti díky úspěšným produktům Barracuda Spam Firewall, Barracuda Web Filter, Barracuda IM Firewall, Barracuda Load Balancer a Barracuda Message Archiver.

K významnému posílení produktového portfolia došlo v září loňského roku, kdy Barracuda Networks oznámila dokončení strategické akvizice, v rámci které převzala společnost NetContinuum. Tato firma se zabývala vývojem a poskytováním řešení v oblasti webových aplikačních firewallů a mezi její klienty patřilo mnoho velkých korporací zařazených do žebříčku Fortune 100.

Barracuda Networks proto může svým zákazníkům nabídnout rovněž řešení v oblasti Application Delivery Controller (ADC) a dalších webových aplikací z oblasti bezpečnosti, řízení provozu a urychlení zpracovávání SSL transakcí. Poptávka po takovýchto řešeních rychle roste, neboť firmy provozující systémy platebních karet začínají vyvíjet stále silnější tlak na zavedení nejnovějších verzí standardu Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS). Mnoho provozovatelů e-komerce aplikací je proto nuceno nasadit či upgradovat webové aplikační firewally.

V reakci na výše zmíněné potřeby uvedla společnost Barracuda Networks na trh nový produkt s označením Barracuda Web Site Firewall. Ten provozovatelům webových aplikací nabízí široké spektrum funkcí z oblasti zabezpečení a enkrypce dat, obrany proti vnějším útokům a kontroly přístupu včetně podpory PCI DSS Section 6.6.

K dispozici jsou tři modely Barracuda Web Site Firewall 360, 460 a 660. Podrobnější popis funkčních vlastností a parametrů jednotlivých modelů můžete nalézt v tomto dokumentu:
http://www.barracudanetworks.com/ns/downloads/Web_Site_Firewall.pdf

Váš názor Další článek: Slováci nemají zájem o Open Document Format

Témata článku: , , , , , ,