Barracuda Networks má téměř 12 tisíc zákazníků

Hlavní světový poskytovatel podnikových spamových firewallů dosáhl nebývalých úspěchů. Americká společnost Barracuda Networks, Inc., již získala více než 11 900 zákazníků. Přitom byla založena teprve v listopadu 2002 a první produkty prodala v červenci 2003. Dnes nabízí ucelenou řadu firewallů chránících uživatele před spamem a viry. Její Barracuda Spam Firewall, který získal řadu ocenění, dokáže zastavit spam bez přerušení žádané pošty.
Barracuda Networks má téměř 12 tisíc zákazníků

Firewally společnosti Barracuda jsou k dispozici i na českém trhu. Pozornost budí především Barracuda Spam Firewall 800, navržený pro velké organizace a poskytovatele internetových služeb. Nabízí nejvyšší výkon dostupný pro e-mailové brány. Dokáže zpracovat až 1,3 miliónu zpráv za hodinu. Výkon Barracuda Spam Firewall 800 odpovídá nárokům 30 000 nadprůměrně aktivních uživatelů. 

Celkově firma nabízí pět modelů firewallu, které podporují tisíc až 30 tisíc aktivních uživatelů, a to bez poplatků za jednotlivého uživatele. Barracuda Spam Firewall může být instalován za necelých pět minut. V provozu je automaticky aktualizován, aby byl schopen čelit novým virům a formám spamu.

 

Současně s nevídaným růstem zákaznické základny Barracuda Networks dovršila rok 2004 s řadou ocenění a ohodnocení:

• březen 2004 – čtenáři SC Magazine vybrali Barracuda Spam Firewall jako finalistu v SC Magazine Global 2004 Awards v kategorii antispam řešení.

• květen 2004 – Barracuda Spam Firewall 300 získal “Editor’s Choice” a “Well-Connected Award” pro spamová řešení od Network Computing magazine.

květen 2004 – Roger Grimes z InfoWorld  označil Barracuda Spam Firewall 300 za svého “favorizovaného dozorce” roku.

• červenec 2004 – Barracuda Spam Firewall byl oceněn “Special Prize - Best of Show” jako vítěz v síťové a komunikační kategorii v Networld + Interop v Japonsku.

• červenec 2004 – Barracuda Spam Firewall získal největší celkové hodnocení (4,75 z 5 hvězdiček) v přehledu Federal Computer Week.

srpen 2004 – IT a open source comunita očekává, že na LinuxWorld San Francisco jmenují Barracuda Spam Firewall 600 vítězem “Best Messaging Solution” kategorie (byl jedním z tisíce nominovaných).

• prosinec 2004 – Barracuda Spam Firewall 300 dosáhl nejlepších 12 z více než 30 řešení testovaných v přehledu NetworkWorld.

prosinec 2004 –  Barracuda Spam Firewall 800 byl vybrán jako “Editor’s Choice” pro proti spamová řešení SmartPartnerem, hlavním propagátorem IT v Číně.

prosinec 2004 – Již podruhé čtenáři SC Magazine vybrali Barracuda Spam Firewall jako vítěze SC Magazine Global 2005 Awards v kategorii proti spamových řešení.

 

K zákazníkům společnosti Barracuda Networks Inc. patří například Adaptec, CBS, Forbes, Georgia Institute of Technology, IBM, NASA, North Carolina Highway Patrol, Pizza Hut a Union Pacific Railroad.

 

Barracuda Networks sídlí v Cupertinu v Kalifornii (USA). Pobočky a distributory má ve více než 35 zemích světa. V České republice je distributorem jejích firewallů pražská společnost Gesto Communications.

 

Kontakt: ředitel Gesto Communications Ing.Jiří Línek, (+420) 271 735 344, secretary@gestocomm.cz

barracuda@gestocomm.cz

 

Váš názor Další článek: Microsoft mění jméno Windows bez Media Playeru

Témata článku: Open source, Barracuda, Pizza, Georgia, Patrol, Roger, Pacific, Firewall, Prize, Network Solutions


Určitě si přečtěte

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 56

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 95


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky