Barevné léto s novinkami značky Xerox

Praha, 12. července 2006 – Xerox v letním období rozšiřuje svou nabídku pro český a slovenský trh o barevný multifunkční systém WorkCentre 7132 pro malé firmy, řadu barevných multifunkčních systémů WorkCentre72xx a barevnou tiskárnu Xerox Phaser 7760 pro profesionální použití v grafickém průmyslu a DTP. Společným prvkem všech nově představených tiskových strojů je podpora vysoce kvalitního tisku v jasných barvách, výhodná pořizovací cena a nízké provozní náklady.
Barevné léto s novinkami značky Xerox

Xerox WorkCentre 7132

WorkCentre 7132 představuje efektivní řešení potřeb tvorby dokumentů v typické kanceláři. Jedinečná koncepce stroje nabízí výhodu velmi rychlého a levného černobílého tisku a kopírování. Současně umožňuje produkovat barevné tisky a kopie, kdykoli je potřebujete. Díky bohatým možnostem rozšíření včetně skenování do síťového adresáře, interní schránky a do e-mailu dokáže WorkCentre 7132 růst s potřebami firmy. Hlavní těžiště využití tohoto systému leží v oblasti černobílého tisku s rychlostí až 32 stran za minutu. Barevný tisk pro zvýraznění důležitých údajů, tvorbu přehledných tabulek, grafů či prezentačních materiálů zvládá WorkCentre 7132  rychlostí 8 stran za minutu. Volitelná dokončovací jednotka poskytuje funkce sešívání a třídění.

 

Univerzální kvality multifunkčního systému WorkCentre 7132 podtrhuje možnost tisku na různé typy médií až do formátu A3 a plošné hmotnosti až 220 g/m2. Sytě černé písmo a jasné barvy zajišťuje speciální toner s vysokým leskem (Emulsion Aggregation High Gloss Toner), jemnost detailů přináší tiskové rozlišení až 1200 x 600 dpi. Provozní úspory poskytne uživatelům WorkCentre 7132 interní aplikace pro sledování a řízení přístupu k funkcím stroje Xerox Standard Accounting, která umožňuje automatické sledování počtu a typu kopií a tisků podle jednotlivých uživatelů.

 

Xerox WorkCentre 72xx

Náročným firemním uživatelům jsou určeny modely 7228, 7235 a 7245 z řady multifunkčních zařízení Xerox WorkCentre. Tyto multifunkční systémy nabízejí vysoce kvalitní tisk a úsporné využívání toneru, které vede k detailnějšímu tisku a zároveň efektivnějšímu využití tiskové náplně. Systémy WorkCentre 72xx podporují funkce skeneru, faxu, kopírování a tisku na papír do velikosti 28 x 43 cm a jsou vybaveny přehledným barevným dotykovým displejem pro snadné ovládání a využití všech pokročilých funkcí.

 

Rychlost tisku se liší podle jednotlivých modelů. WorkCentre 7228 tiskne 28 černobílých a 26 barevných stran za minutu,  WorkCentre 7235 nabízí rychlost tisku až 35 černobílých a 31 barevných stran za minutu a nejrychlejší model WorkCentre 7245 vytiskne za stejnou dobu až 45 černobílých stran a 35 stran barevných. Všechny tři multifunkční systémy pracují s fyzickým tiskovým rozlišením 1200 x 1200 bodů na palec, které je v dané cenové hladině naprostou špičkou.

 

Bezkonkurenční technické parametry spolu s kvalitou barevného tisku předurčují multifunkční systémy WorkCentre 72xx k zajištění komplexních tiskových potřeb velkých podniků a úřadů bez nutnosti využívat služby externích dodavatelů. Bohatá nabídka příslušenství zahrnující tři modely dokončovacích jednotek zásadně usnadňuje tvorbu profesionálně vyhlížejících produktových letáků, brožur, prezentací a dalších typů často používaných dokumentů.

 

Xerox Phaser 7760

Nabídku pro grafická studia rozšířil Xerox uvedením laserové barevné tiskárny Phaser 7760. Jde tiskárnu pro formát média SRA3 (320 x 450 mm) s podporou automatického oboustranného tisku, operační pamětí
o velikosti až 1 GB, síťovým adaptérem Ethernet s rychlostí 1 Gbit a pevným diskem s kapacitou 40 GB.

 

Phaser 7760 nabízí tři režimy tisku včetně plnohodnotného rozlišení 1200 x 1200 dpi a rychlost tisku až 35 barevných a 45 černobílých stran za minutu. Podporován je tisk na širokou škálu médií s gramáží až 255 g/m2. Xerox Phaser 7760 je dodáván s bohatou softwarovou výbavou, která zajišťuje barevnou věrnost a rychlé zpracování tiskových úloh. Pro tvorbu brožur a dalších materiálů jsou k tiskárně Xerox Phaser 7760 nabízeny dvě dokončovací jednotky s pokročilými funkcemi včetně sešitové vazby V1.

 

Ceny a dostupnost

Všechny dnes představené tiskové systémy jsou v České a Slovenské republice dostupné prostřednictvím sítě distributorů a resellerů společnosti Xerox spolu s aktuálními informacemi o cenách konkrétních konfigurací.

 

-XXX-

 

Xerox Czech Republic prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Váš názor Další článek: Emailové schránky u Seznam.cz jsou obnoveny

Témata článku: Tiskárny multifunkční, Toner


Určitě si přečtěte

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 254

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu