Barevná laserová tiskárna Epson a plakátovací papír pro laserové tiskárny

16. února 2006
Internet zdarma chce také Praha 13
Frankfurt, Paperworld, leden 2006. Společnost Epson v rámci své strategie “Go to Market” soustavně a dlouhodobě zásobuje trh novými produkty. Rozšířením nabídky papírů Epson demonstruje význam dalšího zvyšování přínosu pro zákazníka.
Barevná laserová tiskárna Epson a plakátovací papír pro laserové tiskárny

Například byly vyvinuty dva nové druhy papíru pro laserové tiskárny. Papír pro barevné laserové tiskárny (Epson Color Laser Coated Paper) je svým hedvábným a lesklým provedením vynikající pro tisk brožur, plakátů a  prezentací. Papír o gramáží 103 g/m2 se zase výtečně osvědčí při použití s tiskárnami Epson AcuLaser C900, C1100, CX11N, C1900, C8500, C8600 a C9100.

Epson navíc nabízí nové druhy papíru pro profesionální tisk ve speciálních formátech. Vysoce kvalitní tisk reklamních plakátů, brožur a panoramatické grafiky lze dosáhnout na speciálním formátu 29,7 x 120 cm papíru Epson Banner Paper (gramáž 105 g/m2), který byl vyvinut zejména pro tiskárny Epson AcuLaser C9100.

Oba typy papíru jsou v prodeji od konce roku 2005.

O společnosti Epson
Epson je přední světový výrobce produktů pro práci s obrazem včetně tiskáren, projektorů a LCD displejů. Svými nápady a kreativitou je Epson odhodlán překonávat představy a očekávání zákazníků po celém světě. Jeho produkty jsou známy špičkovou kvalitou, funkčností, účelným designem a energetickou úsporností. Společnost Epson s hrdostí dlouhodobě přispívá k ochraně životního prostředí a podporuje život místních komunit. Jeho síť tvoří 85 647 zaměstnanců ve 115 firmách po celém světě. Skupina vedená japonskou společností Seiko Epson Corp. dosáhla ve fiskálním roce 2004 konsolidovaných tržeb 1479,7 miliard jenů.
Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí skupiny pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Zaměstnává 2 700 lidí a ve fiskálním roce 2004 dosáhla tržeb 2 428 miliónů eur.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je přední dodavatel produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, multifunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a východní Evropě.

Váš názor | Internet zdarma chce také Praha 13

Témata článku: Nový laser, Benelux, Celá Evropa, Epson, Barevné provedení, Pokladní tiskárny, Seiko, Pokladní systémy, Amsterdam, Projektory epson, Deutschland, Paper

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší