Backlog Busters od Compuware

Společnost Compuware ohlašuje ”Backlog Busters” - řešení nahromaděné zásoby neaktualizovaných aplikací po zvládnutí problému roku 2000.
Backlog Busters od Compuware
UNIFACE bude podporovat rozšiřování starších aplikací a integraci podnikových aplikací pro potřeby elektronického obchodování.

Společnost Compuware Corporation (NASDAQ:CPWR) ohlásila řešení založená na prostředí UNIFACE, která si berou za cíl zásobu dosud neaktualizovaných aplikací. Tato řešení mají organizacím pomoci rozšířit aplikace provozované na sálových počítačích a přizpůsobit kritické aplikace plánování podnikových zdrojů. Tyto schopnosti jsou obzvláště užitečné pro organizace, které pracují na integraci svých starších a standardních komerčních aplikací pro potřeby elektronického obchodování.

Podpora, kterou UNIFACE skýtá obnově aplikací provozovaných v systémech S/390, umožňuje znovupoužití a integraci osvědčeného staršího kódu za účelem vylepšení škálovatelných aplikací. Organizace, které se setkávají s postimplementačními problémy u aplikací plánování podnikových zdrojů, jako je nespokojenost koncových uživatelů a nedostatečná funkčnost, mohou prostředí UNIFACE navíc použít k přizpůsobení standardních komponent aplikací plánování podnikových zdrojů a vytvořit integrované podnikové aplikace připravené pro nasazení ve Webu.

”Schopnost obnovovat a integrovat naše osvědčené starší aplikace zmírnila nepříznivý dopad projektů Y2K na naše technické a obchodní zdroje,” řekl Steve Jurkovic, manažer informačních zdrojů ve společnosti

AG Communication Systems. ”Schopnost prostředí UNIFACE integrovat data uchovávaná ve starších systémech s našimi základními podnikovými aplikacemi, nám dovolila naplánovat postupnou obnovu kritických podnikových aplikací, čímž se zkracuje doba potřebná k uvedení na trh a zachovává konkurenční výhoda.”

”Hurwitz Group zjistila, že podniky se dnes vzpamatovávají z problému roku 2000 a vyplývající zásoby neaktualizovaných aplikací a zároveň se snaží vyrovnat se s měnícími se pracovními požadavky,” řekl Dave Kelly, vicepresident pro aplikační strategie v Hurwitz Group, Inc. ”Proto jsme svědky toho, jak mnoho organizací pohlíží na integraci podnikových aplikací (EAI) jako na klíčovou součást svého řešení. Trh integrace podnikových aplikací v příštích třech letech významně vzroste s tím, jak podniky přijmou výzvu, která před nimi stojí v podobě integrace obrovského počtu nových standardních řešení s elektronickým obchodováním a staršími systémy.”

”V minulých 24 měsících byl vývoj nových, na zákazníky orientovaných kritických podnikových aplikací odložen k ledu kvůli projektům souvisejícím s Y2K a s přepočtem na euro, které vyčerpávaly podnikové zdroje,” řekl Roy Franzen, generální manažer produktů Compuware UNIFACE. ”Podniky nyní vyžadují řešení, které dovolí rychlou obnovu existujících vnitropodnikových aplikací a umožní jim využít nové příležitosti, jež přináší elektronické obchodování.”

Hlavní znaky řešení UNIFACE ”Backlog Busters”:
Rozšíření starších aplikací

integrace kritického staršího kódu: Profesionálové z oboru informačních technologií mohou s pomocí prostředí UNIFACE integrovat a opakovaně používat osvědčený starší kód a tak snížit pracnost a omezit testování a režii spojenou s údržbou,

vysoce výkonné komponenty na sálových počítačích: Aby bylo možno využít vysokou výkonnost, integritu, spolehlivost a nízké celkové náklady na vlastnictví prostředí sálových počítačů, komponenty UNIFACE lze instalovat na systémech S/390 a lze je využívat z klientů typu UNIFACE i jiných klientů, včetně webových uživatelských rozhraní,

přístup k datům ve straších systémech: UNIFACE nabízí výkonné řešení přístupu k datům umožňující transparentní přístup přes nativní databázové ovladače k datům uloženým v systémech S/390 v databázích DB2, IMS a ADABAS a v souborech VSAM.

Integrace podnikových aplikací:

řešení UNIFACE EAI podporuje okamžitou integraci aplikací pro řízení sledu prací, standardních a starších aplikací a dat prostřednictvím konektorů DCOM, CORBA a JavaBeans a nabízí jednoúčelové adaptéry pro aplikace plánování podnikových zdrojů, včetně aplikací SAP. Vývojáři mohou opakovaně používat a rozšiřovat funkce aplikací SAP prostřednictvím nativního adaptéru UNIFACE SAP BAPI.

Elektronické obchodování:

Rychlé nasazování aplikací ve Webu: UNIFACE WebApplication Server se vyznačuje vysoce škálovatelným, víceuživatelským prostředím pro tvorbu komponent a sestavování aplikací, jehož součástí je integrovaný vizuální nástroj pro navrhování HTML stránek. UNIFACE WebApplication Server obsahuje nativní podporu pro všechny důležité technologie prohlížečů a webových serverů.

UNIFACE
Prostředí UNIFACE pro sestavování aplikací umožňuje, aby velcí uživatelé informačních technologií úspěšně implementovali složité kritické aplikace uprostřed změn v podnicích a změn technologií. Prostředí UNIFACE, za nímž stojí minulé úspěchy společnosti Compuware při implementaci rozsáhlých strategických aplikací, umožňuje konstruování, sestavování a instalaci aplikací z komponent, určených pro distribuovaná prostředí, včetně Internetu a prostředí klient/server.

Compuware Corporation
Řešení společnosti Compuware pro zvyšování produktivity pomáhají 14.000 největším světovým korporacím efektivněji udržovat a zlepšovat jejich kritické podnikové aplikace. Compuware má vedoucí postavení v poskytování řešení pro zajištění okamžitých a měřitelných návratností investic do informačních technologií. Produkty a služby společnosti Compuware zvyšují kvalitu a rychlost vývoje, implementace

a podpory systémů a snižují související náklady. Část společnosti zabývající se odbornými službami zaměstnává více než 6.600 profesionálů. Společnost Compuware má díky příjmům 1,6 miliardy USD za fiskální rok 1999 celosvětově vedoucí postavení v technologiích vývoje systémů klient/server.

Váš názor Další článek: Windows 98 hlásí nedostatek místa na hostitelském disku

Témata článku: Sled, Nativní aplikace, Kelly, Led zdroje, Aplikace, Podnikové prostředí, Připravená strategie, Neaktualizovaný systém


Určitě si přečtěte

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 63

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky