Azlan-V: Jak uspět na poli virtualizace

Azlan-V: Jak uspět na poli virtualizace

Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, připravil pro své obchodní partnery unikátní workshop Azlan-V aneb Virtualizace bez hranic. Intenzivní jednodenní setkání pro všechny, kteří chtějí uspět v tvrdém konkurenčním boji mezi dodavateli řešení v oblasti informačních technologií.

Seminář se koná v úterý 24. května 2011 v hotelu Barceló v Praze 4, a bude koncipován nikoli jako marketingová akce, ale jako maximálně efektivní setkání, které pomůže obchodním partnerům při přípravě a zpracovávání IT projektů.

Odborníci poradí, jak rozpoznat obchodní příležitost a kde hledat projekty, jak se vypořádat s největšími problémy současného IT, na co nezapomenout při analýze projektu, jaké technologie a platformy volit v závislosti na potřebné funkcionalitě nebo jak úspěšně prezentovat navrhované řešení klientovi a zajistit si tak přidanou hodnotu proti konkurenci.

Snažili jsme se připravit program tak, aby byl skutečně maximálně praktický a užitečný pro všechny účastníky. Manažeři mohou získat představu o tom, jak rozšířit portfolio nabízených řešení a služeb tak, aby se zvýšila přidaná hodnota pro klienty. Obchodníci obdrží návod na hledání nových obchodních příležitostí a konzultanti technické rady pro řešení nejen virtualizačních projektů,“ říká ředitel českého Azlanu Jaroslav Salva.

Součástí akce bude také losování soutěže Hyper-V Game o notebook a další hodnotné ceny. Hlavními partnery setkání jsou společnosti APC, CISCO, HP, IBM, Microsoft, mediálními partnery pak Reseller Magazine a Averia.

Nová Miranda IM 0.9.21 vylepšuje podporu Jabberu

Témata článku: Notebooky v akci, Navrhované řešení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší