Azlan posiluje svůj HP tým

Azlan posiluje svůj HP tým

Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution od 1. 6. 2010 vytváří silný tým HP ESSN (HP Enterprise Storage, Servers and Networking) dedikovaný na podporu prodeje HP serverů a síťových prvků. Nyní mohou reselleři využít služeb tří produktových manažerů a dvou konzultantů na předprodejní podporu HP.

HP v nedávné době kompletně převzalo firmu 3Com a provedlo integraci celého jejich portfolia do nabídky svých síťových prvků. Tímto krokem se stalo HP hlavním soupeřem firmy CISCO na poli síťových produktů.

Zároveň s touto akvizicí HP spojilo divizi Networking spolu s divizí Servery a storage a vytvořilo tak specializovanou skupinu zaměřenou na řešení kompletní konvergované infrastruktury. Stejným směrem se vydal i AZLAN.

Tímto krokem má AZLAN v úmyslu udržet si pozici jedničky mezi CZ distributory v síťových technologiích HP (3Com, TippingPoint, HP ProCurve ) a své zkušenosti na poli VAD distribuce přenést i do oblasti HP serverů a storage.

„Do synergie HP netwokingu, serverů a storage vkládáme velká očekávání, předpokládáme významný růst, při kterém chceme být sami HP nápomocni - to je jedním z hlavních důvodů naší investice do týmu,“ říká Petr Douda, vedoucí oddělení ESSN AZLAN.

Co AZLAN nabízí svým zákazníkům?

  • ucelenou nabídku technologií pod jednou střechou (networking+servery+storage+záložní zdroje+kabeláže)
  • předprodejní podporu při návrhu kompletních řešení serverů/storage/sítí
  • dlouhodobé zkušenosti a znalost HP produktů, procesů a postupů
  • optimální skladovou dostupnost
Další článek: Zprávy Živě: Konec IE6 a začátek iPhone 4

Témata článku: Storage, Networking, Kabeláž, Kompletní nabídka, Střecha, Hlavní pole


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF