Axis spouští online konfigurátor krytů

Axis spouští online konfigurátor krytů

Nový nástroj určený pro systémové integrátory a konzultanty přináší značné časové úspory času i nákladů vynakládaných na instalaci bezpečnostních dohledových systémů.

Společnost Axis Communications, světový lídr v oboru síťového videa1, dnes uvádí na trh online Axis konfigurátor krytů kamer - službu pro systémové integrátory, konzultanty, specifikátory a koncové uživatele, která uživatele krok za krokem provádí výběrem správného krytu kamery, konzole a souvisejícího příslušenství. Coby unikát ve svém oboru umožňuje konfigurátor znatelné úspory času a nákladů jak během výběru produktů, tak při jejich instalaci.

Při hledání vhodného řešení krytu sítové kamery Axis zadají systémoví integrátoři, konzultanti nebo specifikátoři hlavní informace týkající se zakázky. Nejprve určí zemi, v níž je montáž plánována. To je důležitá informace významně ovlivňující průběh instalace - je totiž potřeba zvážit stovky variací (co se týče kupříkladu lokálních klimatických podmínek či právní regulace).

Po zadání těchto a dalších informací, jakými jsou plánovaná poloha, účel použití a preferované umístění kamer, dostane uživatel na výběr z různých možností kamerových krytů a příslušenství. V posledním kroku si může uživatel vybrat konzole doporučené k dané konfiguraci, a poté obdrží seznam všech nezbytných součástek nutných k instalaci včetně kabelů a zdroje napájení. Uživatelské pohodlí zvyšuje fakt, že kompletní seznam různých variací součástek, názvů a čísel výrobků je možné stáhnout z internetu ve formě PDF dokumentu. Ten tak může být přiřazen do dokumentace tendru nebo se stát součástí specifikační dokumentace.

Zodpovědný produktový manažer společnosti Axis Communications Andres Vigren k novému konfigurátoru dodává: „Je pro nás velmi vzrušující, že můžeme tuto novou službu našim partnerům a zákazníkům nabídnout. Je s ní možné dosáhnout značných úspor času, zvláště pro naše stěžejní partnery, kteří si mohou být jisti, že budou mít všechno náležité příslušenství nutné pro dokončení instalace.“

Mají-li uživatelé během výběrového procesu jakékoli požadavky, mohou kontaktovat společnost Axis v úseku pro přímý kontakt. Žádost bude okamžitě poslána systému CRM.

Jednoduše použitelným a intuitivním uživatelským rozhraním vybavený konfigurátor je ihned a zdarma k dostání na těchto stránkách společnosti Axis.
 

Témata článku: Video, Axis, Nové doporučení, Nové příslušenství, Kompletní dokončení, Správný čas, Krok, Bezpečnostní kamera

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje