Avnet Technology Solutions expanduje do východní Evropy

15. června 2007
Cowon iAudio 7: 60 hodin v jednom kuse
Avnet Technology Solutions expanduje do východní Evropy

Bukurešť, Rumunsko– 31. května 2007, Avnet Technology Solutions, EMEA, distributor informačních technologií, softwaru a služeb a provozní skupina Avnet, Inc. (NYSE: AVT), expandují do východní Evropy otevřením obchodní kanceláře v Bukurešti, Rumunsku.

Dick Borsboom, prezident Avnet Technology Solutions EMEA k tomu řekl: “Tato nová kancelář vznikla na základě našeho nedávného zeměpisného růstu v oblasti distribuce podnikových řešení ve Španělsku, Portugalsku, Francii a Holandsku, který byl důsledkem našeho převzetí společnosti Access Distribution v lednu. Tento krok pomůže rovněž udržet a posílit naši pozici č.1, kterou máme ve východní Evropě jako největší tamní distributor IT.”

Octavian Oancea, regionální manager společnosti Avnet Partner Solutions, Rumunsko dodává: “Východní Evropa je v oblasti průmyslových technologií rychle rostoucí rozvíjející se trh. Vytvořením podmínek pro novou obchodní činnost v Rumunsku může Avnet urychlit naši úspěšnost i úspěch našich obchodních partnerů. Jsme přesvědčeni, že zde existuje velká poptávka po službách s přidanou hodnotou, které účinně pomůžou našim partnerům transformovat jejich obchodní činnost díky zajištění mimořádné úrovně distribučních služeb na lokální a regionální úrovni.”

Avnet se stane distributorem s přidanou hodnoutou hardwarového a softwarového sortimentu značky IBM v Rumunsku. Při globálním obratu výrobků IBM přesahujícím 2 miliardy US $ ročně získal Avnet vynikající pověst a odborné zkušenosti  potřebné při realizaci prodeje kompletních řešení IBM prostřednictvím obchodních partnerů. Partneři IBM v Rumunsku můžou získat konkurenční výhodu využíváním zdrojů a nástrojů společnosti Avnet, jako jsou marketingové služby včetně vyhledávání nových obchodních příležitostí, technická podpora před prodejem a po prodeji, služby v oblasti financování i komplexní vzdělávání zákazníků. Tyto nástroje pomáhají partnerům společnosti Avnet rozvíjet efektivně jejich obchodní činnost.

“Jsme potěšeni skutečností, že máme na naší straně v Rumunsku silného partnera s více než 50 roky zkušeností v oblasti IT. Avnet a IBM mají pevný a dlouhodobý vztah, který je založen na vzájemné důvěře a společném úspěchu,” řekl Mihai Tudor, generální ředitel  společnosti  IBM Rumunsko. “Plány společnosti Avnet pro její růst ve východní Evropě na mně učinily veliký dojem a budeme s ní na poli podpory našich zákazníků v tomto regionu úzce spolupracovat.”

Váš názor Další článek: Cowon iAudio 7: 60 hodin v jednom kuse

Témata článku: Partner, Dick, Obchodní plán, Velký plán, Rostoucí skupina, Hardwarová oblast, Východní Evropa, Evropa

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší