Avnet Technology Solutions a EMC oznamují uzavření distribuční smlouvy pro Českou republiku

29. listopadu 2005
GTS Novera se spojí s Contactelem
Praha - 29. listopadu 2005: Společnost Avnet Technology Solutions, přední celosvětový distributor s přidanou hodnotou, specializující se na distribuci podnikových počítačových systémů, softwaru, systémů pro zálohování dat a služeb, uzavřel distribuční smlouvu se společností EMC, vedoucí světovou společností v oblasti produktů, služeb a řešení pro ukládání a správu informací.
Avnet Technology Solutions a EMC oznamují uzavření distribuční smlouvy pro Českou republiku

Avnet Visual + Data Solutions, jedna z obchodních jednotek společnosti Avnet Technology Solutions, zahájila v České republice distribuci pro EMC dne 1. listopadu 2005. Po zřízení úspěšných distribučních kanálů v jiných zemích je uzavření této dohody velkým krokem vpřed, který má posílit dlouhotrvající obchodní vztah mezi oběma společnostmi. Hlavním cílem této smlouvy je vybudovat v České republice pro EMC partnerskou síť. Společnost Avnet je pověřena distribucí celého sortimentu hardwarových i softwarových výrobků EMC. V rámci podzimní kampaně EMC ve střední Evropě s názvem „Z uchovávání informací děláme jednoduchou záležitost“ vybuduje Avnet pro EMC novou partnerskou síť s působností v oblastech uchovávání, zálohování a archivování dat i zajištění jejich ochrany, která zajistí, aby potenciální zákazníci měli k dispozici veškeré informace o možnostech ochrany dat a realizaci strategie životního cyklu informací (ILM).

 

Thomas Kleinkuhnen, evropský ředitel Avnet Data Solutions situaci hodnotí slovy: „Jsem velmi rád, že dosavadní spolupráce s EMC byla rozšířena i na Českou republiku. Už od roku 1999 je Avnet v České republice úspěšným distributorem produktů pro ukládání a zálohování dat od nejvýznamnějších světových výrobců. A nyní můžeme dále růst a zvětšovat svůj podíl na trhu s řešeními EMC.”

 

Tomáš Martínek, Commercial & Channel Manager pro EMC Czech Republic říká: „EMC se rozhodla oslovit malé a středně velké firmy prostřednictvím řešení, která jim pomohou najít východisko z jejich problémů se správou dat. Aby byl tento strategický tah na tuzemském trhu úspěšný, podnikla EMC kroky, které směřují k dalšímu rozvoji sítě jejích partnerů s využitím předností zkušeného distributora – společnosti Avnet.“

 

Jiří Krátký, Country Manager pro EMC Czech Republic, dodává: „Spolupráce EMC s Avnetem se ukázala jako prospěšná pro naše zákazníky, partnery i obě společnosti na celosvětové úrovni. Věříme, že naše spolupráce na místním trhu umožní našim současným i budoucím obchodním partnerům lepší podporu jejich obchodních aktivit v oblasti prodeje produktů určených k uchovávání, zálohování a archivování dat a zajištění nepřetržitého přístupu k nim.“

 

Vedením produktové divize EMC společnosti Avnet byl pověřen Ondřej Vlach: „Společnost Avnet je na českém trhu již řadu let vnímána jako špičkový distributor s přidanou hodnotou. Pro obchodní partnery EMC se tak otevírá možnost využívat osvědčené portfolio služeb Avnetu v oblasti logistiky, prodejní, finanční i technické podpory a marketingu.“

 

O EMC

Společnost EMC Česká Republika je tuzemskou pobočkou americké společnosti EMC Corporation, vedoucí světové firmy v oblasti produktů, služeb a řešení pro ukládání a správu informací, které organizacím pomáhají v tom, aby ze svých informací vytěžily maximální hodnotu při nejnižších celkových nákladech, a to v každém bodě životního cyklu těchto informací. V České republice je EMC zastoupena od roku 1999 a mezi její klienty patří mimo jiné přední české bankovní a finanční instituce a telekomunikační společnosti. Informace o produktech a službách společnosti EMC lze nalézt na adrese www.emc2.cz.

 

O Avnet Technology Solutions

Avnet Technology Solutions obchoduje se systémy a technickými výrobky od předních světových výrobců IT a dodavatelů softwaru.. Jako celosvětová organizace, která se zabývá prodejem a marketingem technologií, působí Avnet Technology Solutions ve 36 zemích, kde zřídila prodejní divize zaměřené na konkrétní zákaznické segmenty. Mezi zákazníky patří společnosti, které provádějí prodej s přidanou hodnotou (VARs), výrobci systémů a OEM. Avnet Technology Solutions s obratem více než 4 miliardy USD je divizí společnosti Avnet Inc. (NYSE:AVT) s obratem 10 miliard USD – společnosti, která poskytuje technické služby a obchoduje s nimi, a je zároveň jedním z největších světových distributorů elektronických součástek a počítačových výrobků.

 

 

 

Avnet Visual + Data Solutions

Společnost Visual + Data Solutions je distributorem s přidanou hodnotou pro řešení společnosti EMC, výhradním zástupcem výrobků EIZO a jedním z nejvýznamnějších distributorů tenkých klientů a řešení pro uchování dat i bezpečnosti sítí. Specializované prodejní, marketingové a technické týmy pracují výhradně pro obchodní partnery a poskytují podporu při projektech u koncových zákazníků i ve všech oblastech specifických zákaznických služeb. Potřebujete-li další informace, navštivte, prosím, www.ats.avnet.com.

 

Avnet s. r. o.

Česká pobočka Avnet s.r.o. (www.avnet.cz) byla založena v roce 1999 a je distributorem produktů společností Eizo, Symantec, EMC, IBM a Sun Microsystems. Primární činností jsou dodávky produktů z portfolia těchto výrobců. Jako distributor s přidanou hodnotou poskytuje Avnet svým zákazníkům technickou a marketingovou podporu, logistické služby a služby v oblasti financování. Pro další informace, navštivte, prosím www.avnet.cz .

Témata článku: Úspěšný produkt

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje