Avnet oznamuje rozšíření a posílení týmu obchodní jednotky IBM Software

Praha, 1. dubna 2007 - Společnost Avnet s.r.o., autorizovaný distributor společnosti IBM, oznamuje k 1.4.2007 rozšíření a posílení týmu obchodní jednotky IBM Software. Na pozici IBM SW Business Development Manager nastupuje Petr Klabeneš.
Avnet oznamuje rozšíření a posílení týmu obchodní jednotky IBM Software

Petr Klabeneš přichází ze společnosti IBM Česká republika, kde 3 roky působil jako Tivoli SW Brand Leader. Jeho bohaté zkušenosti a hluboké technické i obchodní znalosti v oblasti prodeje softwaru i hardwaru IBM budou zajisté přínosem pro obchodní partnery společnosti Avnet.

Petr Klabeneš bude pracovat na veškerých aktivitách souvisejících s prodejem softwaru IBM, zejména pak v oblasti Tivoli SW. Bude zajišťovat komplexní produktovou a prodejní podporu, spolupracovat na realizaci obchodních i marketingových aktivit a podílet se na rozvoji produktového vzdělávání obchodních partnerů.

Ing. Petr Klabebneš (31) - vystudoval VŠE Praha fakultu Informační technologie s vedlejší specializací Ekonomika a řízení průmyslových podniků. Působil ve společnostech GC System a IBM. Jeho technickou specializaci je: IBM storage HW, pSeries a AIX, Tivoli, podružně Novell Netware, Linux, Windows, databáze. Ve volném čase se věnuje svým dvěma dětem (4 a 6 let), lyžování, motocyklům, hře na kytaru a piano.

Témata článku: Software, Linux, IBM, Brand, Petr, Leader, Bohatá zkušenost, Tivoli, Brandy

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje