AVG Technologies získala cenu Checkmark Platinum Product Award

AVG Technologies získala cenu Checkmark Platinum Product Award

Laboratoře West Coast Labs udělily společnosti AVG Technologies produktové ocenění Checkmark Platinum Product Award. Firma jej získala za účast v testovacím programu Real Time Testing Program s produktem AVG Internet Security 9.0.

Laboratoře Westcoast Labs poskytují zázemí pro nezávislé testování produktů a služeb z oblasti bezpečnosti IT. Ocenění Checkmark Platinum Product Award se uděluje na základě rozsáhlého testovacího procesu. Ten zkoumal úroveň anti-malwarové ochrany v reálném čase. Testovaný software byl vystaven bezpečnostním hrozbám, nasbíraným v reálném čase prostřednictvím globální sítě West Coast Labs. Celý test pak probíhal v prostředí, které věrně imitovalo skutečné podmínky počítače průměrného uživatele.

Globální povaha bezpečnostních hrozeb spolu s požadavkem na vysoký výkon bezpečnostních produktů přináší i potřebu dynamického testování těchto produktů, které přesahuje standardní srovnávací testy.

„Hrozby, které na nás dnes na internetu číhají, jsou velmi nestálé a rychle se vyvíjí. Abychom je eliminovali, musíme vyvíjet i bezpečnostní software, který nám bude poskytovat ochranu v reálném čase a bude využívat jak reaktivní, tak proaktivní technologie. Této úrovně dosáhl náš nejnovější produkt,“ řekl technický ředitel AVG Technologies Karel Obluk.

Témata článku: Antivirus, AVG, Platinum, West, Srovnávací test, Testovací produkt, Testovací program, Reálný čas, Vysoká bezpečnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí