AVG podepsala partnerství o mobilní bezpečnosti se společností ZTE

AVG podepsala partnerství o mobilní bezpečnosti se společností ZTE

AVG® Technologies N.V. (NYSE: AVG), online bezpečnostní společnost™ poskytující své služby více než 200 milionům aktivních uživatelů měsíčně, představila nové globální partnerství se společností ZTE, předním světovým dodavatelem telekomunikačního vybavení, síťových a mobilních zařízení. Od května 2015 jsou chytré telefony a tablety ZTE prodávány s předinstalovanou aplikací AVG AntiVirus PRO for Android™, vlajkovou lodí AVG, takže jejich uživatelé budou moci být v klidu, neboť mají svá zařízení dokonale zabezpečená.

„Pro mnohé z nás se chytrý telefon stal tím hlavním zařízením, s nímž trávíme většinu času, nicméně na zajištění mobilní bezpečnosti často myslíme až pozdě,“ říká obchodní manažerka ZTE Wang Xuemei. „Naši zákazníci se teď budou moci spolehnout na naše partnerství s AVG a budou moci bez obav navštěvovat své oblíbené webové stránky, používat aplikace nebo online služby prostřednictvím chytrých telefonů nebo tabletů ZTE. Usilujeme o mobilní bezpečnost a snažíme se nabídnout nejvyšší komfort všem svým uživatelům.“

Podle uzavřené smlouvy získají uživatelé přístrojů ZTE bezplatné šedesátidenní zkušební období pro aplikaci AVG AntiVirus PRO for Android™. Po zkušební době si buď mohou objednat pokročilé funkce na bázi ročního předplatného, anebo se spokojit s aplikací AVG AntiVirus FREE for Android™, která pro jejich chytrý telefon nebo tablet zajistí základní ochranu.

„Dochází k obrovskému rozvoji mobilních služeb na klíčových rozvíjejících se trzích. Odvrácenou stranou tohoto růstu je to, že přitahuje pozornost – například nedávno jsme identifikovali novou chybu v populární aplikaci, kterou by snadno mohli zneužít hackeři,“ říká David Ferguson, viceprezident odpovědný za příjmy a provoz ve společnosti AVG Technologies. „Jde nám o to zajistit bezpečnost pro uživatele, jejich zařízení i data po celém světě a toto partnerství je zárukou, že noví i stávající uživatelé mobilních zařízení mohou být v klidu, neboť chráněni budou od samého začátku. Mohou si tak nerušeně vychutnat oblíbenou hru nebo používat užitečné nástroje pro mobilní bankovnictví či zábavu.”

Témata článku: Antivirus, AVG, Partnerství, Chytré mobilní telefony, Ferguson, Chytrý telefon, Odvrácená strana, Mobilní telefony od 02

Aktuální číslo časopisu Computer

Vyplatí se ještě těžit kryptoměny?

Velký test studentských notebooků

Test pěti levných soundbarů

Nejlepší chytré hodinky