AVG podepsala partnerství o mobilní bezpečnosti se společností ZTE

AVG podepsala partnerství o mobilní bezpečnosti se společností ZTE

AVG® Technologies N.V. (NYSE: AVG), online bezpečnostní společnost™ poskytující své služby více než 200 milionům aktivních uživatelů měsíčně, představila nové globální partnerství se společností ZTE, předním světovým dodavatelem telekomunikačního vybavení, síťových a mobilních zařízení. Od května 2015 jsou chytré telefony a tablety ZTE prodávány s předinstalovanou aplikací AVG AntiVirus PRO for Android™, vlajkovou lodí AVG, takže jejich uživatelé budou moci být v klidu, neboť mají svá zařízení dokonale zabezpečená.

„Pro mnohé z nás se chytrý telefon stal tím hlavním zařízením, s nímž trávíme většinu času, nicméně na zajištění mobilní bezpečnosti často myslíme až pozdě,“ říká obchodní manažerka ZTE Wang Xuemei. „Naši zákazníci se teď budou moci spolehnout na naše partnerství s AVG a budou moci bez obav navštěvovat své oblíbené webové stránky, používat aplikace nebo online služby prostřednictvím chytrých telefonů nebo tabletů ZTE. Usilujeme o mobilní bezpečnost a snažíme se nabídnout nejvyšší komfort všem svým uživatelům.“

Podle uzavřené smlouvy získají uživatelé přístrojů ZTE bezplatné šedesátidenní zkušební období pro aplikaci AVG AntiVirus PRO for Android™. Po zkušební době si buď mohou objednat pokročilé funkce na bázi ročního předplatného, anebo se spokojit s aplikací AVG AntiVirus FREE for Android™, která pro jejich chytrý telefon nebo tablet zajistí základní ochranu.

„Dochází k obrovskému rozvoji mobilních služeb na klíčových rozvíjejících se trzích. Odvrácenou stranou tohoto růstu je to, že přitahuje pozornost – například nedávno jsme identifikovali novou chybu v populární aplikaci, kterou by snadno mohli zneužít hackeři,“ říká David Ferguson, viceprezident odpovědný za příjmy a provoz ve společnosti AVG Technologies. „Jde nám o to zajistit bezpečnost pro uživatele, jejich zařízení i data po celém světě a toto partnerství je zárukou, že noví i stávající uživatelé mobilních zařízení mohou být v klidu, neboť chráněni budou od samého začátku. Mohou si tak nerušeně vychutnat oblíbenou hru nebo používat užitečné nástroje pro mobilní bankovnictví či zábavu.”

Další článek: HGST začíná dodávat první 10TB pevné disky pro podniky s programátory

Témata článku: AVG, Antivirus, Odvrácená strana, Chytrý telefon, Mobilní telefony od 02, Ferguson, Partnerství, Chytré mobilní telefony

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší