AVG podepsala dohodu s českým vyhledávačem Seznam.cz

AVG podepsala dohodu s českým vyhledávačem Seznam.cz

AVG Technologies, poskytovatel internetové a mobilní bezpečnosti pro 143 milionů aktivních uživatelů, dnes oznamuje dohodu s vyhledávačem Seznam.cz, nejznámějším webovým portálem v České republice. Toto partnerství se Seznam.cz posiluje pozici AVG jako prémiového poskytovatele zabezpečeného vyhledávání na internetu, a zároveň potvrzuje kvalitu produktu AVG Secure Search.

„Společnost AVG je nadšená, že se může spojit s lokální důvěryhodnou značkou jako Seznam.cz, aby zajistila bezpečné vyhledávání na internetu všem uživatelům v České republice,“ říká J.R. Smith, výkonný ředitel AVG Technologies, „velmi kvalitní výsledky vyhledávání na Seznam.cz a k tomu přidaná AVG ochrana vytvoří společně silné partnerství, které umožní všem uživatelům surfovat na internetu bez obav.“

AVG Secure Search powered by Seznam.cz obsahuje výsledky vyhledávání, které upozorňují uživatele na nebezpečné webové stránky. Ty jsou označeny, takže uživatel hned vidí, kterým stránkám se má vyhýbat.

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení v souladu s „U.S. Private Securities Litigation Reform Act“ z roku 1995. Slova jako „očekává“, „výhled“, „očekávání“, „zamýšlí“, „předpokládá“, „věří“ a „odhaduje“ a také nejrůznější varianty a kombinace těchto slov a podobná vyjádření jsou taktéž obsahem výhledových prohlášení. Tato výhledová prohlášení počítají s mnohými riziky a nejistými skutečnostmi, kterémohou způsobit, že skutečné výsledky se budou podstatně odlišovat od výsledků v těchto výhledových prohlášeních předpokládaných. K faktorům, které by mohly způsobit, že skutečný výsledek se bude podstatně lišit od výsledku předpokládaného, patří například, ovšem ne pouze výhradně: změny v rozvojové strategii společnosti, změny ve vyhlídkách do budoucnosti společnosti, business development, výsledky operací a finanční situace, změny ve vývoji online a počítačových hrozeb a v koncovém bezpečnostním průmyslu, konkurence v lokálních a mezinárodních společnostech, nové vstupy na trh a změny konkurenční mapy trhu, aplikace nových a změny existujících právních předpisů a regulací, nedostatky v předpokladech s důrazem na výpočet aktivních uživatelů společnosti, ukončení nebo změny vztahů společnosti s partnery včetně Google a dalších třetích stran, změny v postoji společnosti a partnerů v oblasti soukromí, plány společnosti uvést na trh nový produkt a online služby a získat finanční prostředky ze svojí uživatelské základny, schopnost společnosti přilákat a udržet aktivní a předplatitelské zákazníky, schopnost společnosti udržet klíčové osobnosti a přilákat nové talenty, schopnost společnosti adekvátně ochraňovat svoje duševní vlastnictví, nedostatky v interní kontrole nebo IT systémech společnosti, plány společnosti na geografickou expanzi, předpokládané náklady a benefity na akvizice společnosti, výsledky probíhajících nebo budoucích sporů a arbitráží, včetně sporů nebo arbitráží souvisejících s právy na duševní vlastnictví, úsilí na právní a regulační shodu společnosti, celosvětové ekonomické podmínky a jejich dopad na poptávku po produktech a službách společnosti. Vzhledem k těmto rizikům a nejistým skutečnostem čtenáře upozorňujeme, že by neměli zbytečně spoléhat na výhledová prohlášení.

Další informace k těmto faktorům a dalším rizikám, které by mohly ovlivnit obchodování společnosti, jsou součástí zápisu, který AVG provádí u Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) v časových sledech, včetně Výroční zprávy na formuláři 20-F, obzvláště v oddíle „Rizikové faktory“.

Tyto dokumenty jsou přístupné online na stránkách SEC nebo v Investor Relations sekci na naší stránce http://investors.avg.com. Informace na naší webové stránce není součástí této zprávy. Všechna výhledová prohlášení v této tiskové zprávě jsou založena na informacích nám známým v současné době, naše společnost nasebe nebere žádný závazek zde uvedená výhledová prohlášení aktualizovat, aby odrážela události nebo okolnosti po datu vydání této zprávy nebo v případě neočekávaných událostí.

Další článek: Skype chce v Praze 170 zaměstnanců. Reklamu bude prodávat Microsoft

Témata článku: Antivirus, AVG, Benefit, Nebezpečná událost, Existující obsah, Smith, Nejrůznější způsoby, Budoucí plán, Předplatitelská služba, Konkurenční spor, Aktivní uživatel, Známá akvizice, Nebezpečná situace, Sled, Reform, Nedostatek


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

** Máme ji v mobilech a fotoaparátech ** SD karta je dnes už standard ** A proto ji zkusíme připojit i k Arduinu

Jakub Čížek | 20

Galerie: Podívejte se na čínský Linux, se kterým to na svých PC zkusil i Huawei

Galerie: Podívejte se na čínský Linux, se kterým to na svých PC zkusil i Huawei

** Huawei se loni dostal do křížku s USA ** Začal to proto zkoušet s konkurenčním operačním systémem ** Jmenuje se Deepin a před pár dny se dočkal nové verze

Jakub Čížek | 36

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 13

Proč je COVID-19 tak nebezpečný, jak se detekuje, jak ničí a máme už pandemii?

Proč je COVID-19 tak nebezpečný, jak se detekuje, jak ničí a máme už pandemii?

** V čem spočívá nebezpečí nemoci COVID-19? ** Jak se testuje její přítomnost v těle? ** Jak se ničí UVC i ozónem a proč už CNN mluví o pandemii?

Jakub Čížek | 73


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč