AVG Internet Security 9.0 vyhlášen IT produktem roku 2010

AVG Internet Security 9.0 vyhlášen IT produktem roku 2010

Produkt AVG Internet Security 9.0 společnosti AVG Technologies získal cenu IT Produkt 2010, a to v kategorii Bezpečnostní řešení. Ocenění je každoročně vyhlašováno časopisem Computerworld.

AVG Internet Security 9.0 je komplexní bezpečnostní řešení pro počítače při práci na internetu, které chrání uživatele před viry, spywarem, rootkity, nežádoucím průnikem do PC, spamem, nebezpečnými webovými stránkami i před krádežemi identity a citlivých osobních dat. AVG Technologies je původem česká společnost, která má dnes již více než 110 milionů uživatelů po celém světě.

Nezávislá komise ocenila na AVG Internet Security 9.0 zejména vícevrstvou ochranu PC, aplikace AVG Identity Protection, AVG LinkScanner či optimalizaci skenování, která snižuje dobu testu až o 50% dle konfigurace systému. „Jsme hrdi, že jsme získali prestižní cenu IT produkt již popáté,“ řekl technický ředitel AVG Technologies Karel Obluk. „Vždy nás samozřejmě potěší, jestliže je naše práce kladně ohodnocena. Naším hnacím motorem je chránit nejen počítače uživatelů, ale především je samotné.“

Soutěž IT produkt 2010 navazuje na úspěšné předchozí ročníky a je rozdělena do pěti kategorií dle zaměření: Bezpečnostní řešení, Informační systémy, Komunikační produkty, Podnikový software a Tisková řešení.

Odkazy

staňte se fanouškem stránky AVG na Facebooku: http://www.facebook.com/avgfree

Další článek: Microsoft představil systém Windows Phone 7

Témata článku: AVG, Antivirus, Svět motorů, Úspěšný test

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší