Avaya získává za své IP produkty trojlístek ocenění

20. února 2002
Oprava NTFS u Windows XP
Avaya IP Office a Avaya 4630 Screen Phone vyhodnoceny "Produktem roku 2002", PDA Dialer získal cenu "Best of Show"
Avaya získává za své IP produkty trojlístek ocenění

BASKING RIDGE, N.J. – Avaya (NYSE:AV), přední poskytovatel v oblasti hlasových a datových podnikových sítí dnes ohlásil, že přední publikace ocenily tři z jeho IP produktů (Internet Protocol, tj. pracující pod internetovým protokolem).

Avaya™ IP Office s IP telefonií pro malé a střední podniky, řada IP telefonů Avaya™ 4600 Series s PDA dialerem a Avaya™ PDA dialer získaly ceny odborné veřejnosti Communications Convergence, Internet Telephony a Planet PDA. V lednu 2002 ocenil časopis Communications Convergence Avaya IP Office "Produktem roku" a téhož měsíce ocenil časopis Internet Telephony stejnou cenou řadu IP telefonů Avaya 4600 s PDA dialerem. Avaya PDA dialer získal ocenění “Best of Show” na prosincovém veletrhu Planet PDA v prosinci 2001 v Las Vegas.

Uvedené produkty jsou součástí řady řešení Avaya ECLIPS (Enterprise Class Internet Protocol Solutions, tj. IP řešení třídy "enterprise"), které podnikům všech velikostí přináší do světa IP komunikací spolehlivost, funkční rozšiřitelnost ("škálovatelnost"), hlasovou kvalitu, funkční výbavu, interoperabilitu a nepřeberné množství aplikací.  Oceněné produkty podnikům umožňují správu telefonů a počítačů prostřednictvím jediné sítě a v konzistentním aplikačním prostředí a tak šetřit peníze, usnadňovat rozvoj a zdokonalovat toky pracovních činností ("workflow").

“Avaya je odhodlána podporovat podniky, aby se mohly věnovat svým úkolům a pracovat efektivněji a tak získávat nové zákazníky a udržet si stávající,” prohlásil Micky Tsui, vicepresident divize Converged Enterprise Solutions.  “Rychlým uvedením produktů Avaya Labs na trh, zvýšením hodnoty a ochranou investic do stávajících řešení ECLIPS plníme svůj slib zákazníkům.”

Podle nejnovějších údajů společnosti InfoTech z 15.12.2001 společnost Avaya dodala ve 3. čtvrtletí 2001 více než pětinásobek IP pobočkových ústředen než ve stejném období předcházejícího roku. Za stejné období Avaya téměř zdvojnásobila svůj tržní podíl v oblasti IP telekomunikací na 13%.

 

O IP Office

IP Office je skupinou komplexních (“all-in-one”) řešení, která lze konfigurovat a upravovat jejich rozsah tak, aby vyhovovaly potřebám zákazníků:  IP Office může pracovat jako pobočková ústředna na bázi IP nebo klasická ústředna s přepínáním okruhů. Součástí dodávky je i široké spektrem praktických komunikačních aplikací, konkrétně: kompaktní systém vzdálené kanceláře ideální pro pracoviště podnikových poboček, přístupová brána IP Access Gateway mezi tradičními pobočkovými ústřednami/klíčovými systémy a sítí IP a kompaktní, plně vybavené kontaktní centrum.  Tím, že IP Office používá stejné tradiční i bezdrátové telefony jako Avaya MERLIN MAGIX® Integrated System a PARTNER® Advanced Communication System -- stejně jako IP telefony Avaya a "soft" telefony IP Softphone -- umožňuje zákazníkům zavádět IP telekomunikace vlastním tempem a současně zachovávat některé investice do svých stávajících systémů.

 

O IP telefonech Avaya 4600

Telefony Avaya™ 4600 IP, které se dodávají v 6ti, 12ti a 24tlačítkovém provedení, jsou vybaveny plnou funkční výbavou Avaya: plně duplexním hlasitým telefonem s potlačením zpětné echa pro zajištění špičkové kvality zvuku, připojením na síť Ethernet 10/100BaseT, integrovaným ethernetovým portem pro připojení počítače k telefonu,  infračerveným portem pro podporu dalších aplikací, audiokodery G.711, G.729A a G.729B, kompatibilitou s naslouchadly a možností snadného upgradu prostřednictvím firmwaru staženého ze sítě. Integrovaný infračervený port umožňuje telefonům Avaya IP komunikovat se zařízeními vybavenými infračerveným rozhraním, jako jsou PDA, a tak je využívat jako dálkové dialery a adresáře.  Přiřazení IP adresy lze provádět ručně nebo prostřednictvím DHCP.

 

O Avaya PDA Dialeru

Uživatelé mohou spoléhat na PDA jako na svůj jediný zdroj adresních informací a pomoc při volbě čísel z různých míst, protože tato softwarová aplikace je schopná kdekoli provádět volbu telefonů Avaya IP 4600.  Tím se odstraňuje nutnost pamatovat si telefonní čísla, vést si více telefonních seznamů nebo vyhledávat telefonní číslo a následně ho vyvolat.  S odpovídajícím aplikačním softwarem PDA mohou uživatelé provádět volbu čísla přímo z existující databáze adres PDA stejně jako zajišťovat "dálkové ovládání" pro taková telefonní tlačítka, jako jsou Konference, Přenos nebo Přidržení hovoru ("Hold").  Uživatelé se kromě toho mohou z telefonu prostřednictvím PDA přihlašovat a odhlašovat a podporovat sdílené kancelářské nebo hotelové aplikace.

 

O společnosti Avaya

Společnost Avaya se sídlem v Basking Ridge (USA, New Jersey), patří mezi přední poskytovatele komunikačních řešení a služeb na světě. Podnikům, státním úřadům a dalším institucím, mezi něž patří i více než 90% společností seznamu 500 světově nejvýznamnějších podniků (Fortune 500), pomáhá vynikat v zákaznické hospodárnosti.  Avaya nabízí řešení CRM (Customer Relationship Management, tj. Správa zákaznických vztahů), unifikovaná komunikačřešení, síťovou infrastrukturu pro současné poskytování více služeb a integrované hlasové a datové sítě včetně bezkonkurenčních řešení IP podnikové třídy ECLIPS, to vše s podporou služeb a vývojových laboratoří společnosti Avaya ("Avaya Services and Avaya Labs").  Společnost Avaya je světovým lídrem v oblasti unifikovaného messagingu, messagingových systémů, kontaktních středisek ("call center") a strukturovaných kabelových systémů.  Ve Spojených státech zaujímá přední postavení v oblasti systémů a služeb hlasové komunikace.  Společnost Avaya je oficiálním sponzorem Světového poháru FIFA 2002  (2002 FIFA World Cup*), Světového poháru ženského fotbalu 2003 (2003 Women`s World Cup) a Světového poháru FIFA 2006 (2006 FIFA World Cup*).  Bližší informace o společnosti Avaya získáte na adrese http://www.avaya.com.

 

###

 

* Všechny ochranné známky označené ® nebo ™ registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Avaya Inc.  Ostatní značky a ochranné známky jsou majetkem svých příslušných vlastníků.

 

 

Váš názor Další článek: Oprava NTFS u Windows XP

Témata článku: Internet, Magix, Women, Stylus, Jersey, Hold, Stylusy, New Jersey, Family, Eden, Fifa, Funky, Eclipse, Merlin, Style, CS


Určitě si přečtěte

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

** Loni ajťáky vystrašilo přetečení GPS čítače týdnů ** Nemělo se stát vůbec nic, ale svět opět nebyl připravený ** Za 18 let nás ale čeká ještě něco mnohem většího

Jakub Čížek | 68

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

** Na fotkách aut nahraných na web je dobré rozmazat SPZ ** Značku dokáže z obrázku přečíst Google i Facebook ** SPZ může naplnit podstatu osobního údaje

Karel Kilián | 67

Chrome se naučí dokonale odkazovat. Jeho odpůrci bijí na poplach, prý je to bezpečnostní katastrofa

Chrome se naučí dokonale odkazovat. Jeho odpůrci bijí na poplach, prý je to bezpečnostní katastrofa

** Google zavádí techniku ScrollToTextFragment ** Umí vytvořit odkaz na konkrétní slovo na stránce ** Podle kritiků by to mohl být bezpečnostní problém

Jakub Čížek | 40Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor