AVAST dává školám v USA antivirus zdarma

AVAST dává školám v USA antivirus zdarma

AVAST Software představuje nový program AVAST Free for Education, který umožní všem vzdělávacím institucím ve Spojených státech amerických používat zcela zdarma produkt ze zavedené obchodní řady.

Program je určen všem školám ve Spojených státech a dává jim právo používat zdarma avast! Endpoint Protection Suite – plně vybavený a mnoha cenami oceňovaný produkt s centrálně řídící jednotkou. Pomocí centrálního řízení mohou tak školní IT administrátoři vzdáleně spravovat všechny počítače a servery.

“AVAST má velice úspěšný obchodní model freemium, který doteď poskytoval jeden z nejlepších antivirů na světě všem domácím uživatelům,” řekl Vincent Steckler, ředitel společnosti AVAST Software. “Se všemi škrty v rozpočtech ve vzdělávacím sektoru, ke kterým v USA právě dochází, se nezdá lepší doba na uvedení tohoto programu, který může významně pomoci.”

Mezi prvními účastníky program AVAST Free for Education jsou: School of Human Sciences at Mississippi State University, University of California (San Diego), Carver College, Ranger College, Worthmore Academy (IN), Excell Academy For Higher Learning (MN), Evesham Township School District (NJ), Mount Clemens Community School District (MI), a mnoho dalších.

IT pracovník Mike McLaughlin z Evesham Township School District v New Jersey mluví o úsporách, které programem dosáhne: “V našem distriktu avast! určitě nainstalujeme a to od července 2013, toto řešení nám ušetří více než 14 tisíc dolarů ročně.”

“Tím, že pomůžeme školám v těžkých časech, také vzroste počet našich uživatelů v Severní Americe, a to ještě zvýší naší schopnost detekce. AVAST je úspěšný proto, že lidé zkusí náš bezpečnostní software zdarma, líbí se jim, a proto to řeknou svým známým, a tak podpoří naše celé portfolio produktů. Protože čím více uživatelů máme, tím lepší je naše detekce,” říká pan Steckler.

Komu je program určen:

Jakákoli veřejná či nezisková (501(c)) vzdělávací instituce (včetně stupně K-12 a výš, odborné/obchodní školy, programy dalšího rozvoje) nebo veřejné knihovny provozovaná ve Spojených státech (včetně všech 50 států, distriktu Columbia, a oblastí Americké Samoy, Guamu, Marianas, Puerto Rica, a Panenských ostrovů) jsou způsobilé k udělení licence zdarma na adrese: http://www.avast.com/en-us/education.

Microsoft má vlastní patent na chytré brýle s rozšířenou realitou

Témata článku: USA, Antivirus, Avast, Mississippi, Columbia, San Diego, Vincent, California, Jersey, Spojené státy, Ranger, Samoa, Americká škola, Mount, Mika, Software zdarma, Education, Diego, Úspěšný produkt, New Jersey

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší