AV-Comparatives ocenila ESET jako nejlépe hodnocený produkt roku

AV-Comparatives ocenila ESET jako nejlépe hodnocený produkt roku

Společnost ESET, která patří více než 25 let mezi antivirové průkopníky, obdržela od nezávislé testovací autority AV-Comparatives ocenění „Nejlépe hodnocený produkt roku 2012“ za svůj vlajkový produkt ESET Smart Security (verze 5).

„Kromě trvale vysoké výkonnosti ESET Smart Security nás zaujala přehlednost a jednoduchost jeho uživatelského rozhraní,“ říká Andreas Clementi, předseda AV-Comparatives. „Jeho dokumentace a on-line databáze zůstává i nadále příkladným standardem.“

ESET získal druhé místo ve výkonnostní kategorii, kde demonstroval malý systémový dopad na počítač uživatele. Byl také stříbrný v kategorii rozpoznávání falešných poplachů, což ho zařadilo mezi tři výrobce s nejnižším počtem falešných poplachů v testech AV-Comparatives v roce 2012.

„Podle našeho názoru aktuální verze ESET Smart Security (verze 5) zachovává mimořádně jednoduché a přehledné rozhraní předchozích verzí s dobře vyladěným základním nastavením a srozumitelnými varováními a informačními zprávami,“ uvádí AV-Comparatives v souhrnné zprávě 2012.

Témata článku: Antivirus, ESET, Smart, Testovací produkt, Vysoká výkonnost, Falešná zpráva, Stříbrná verze

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí