Autosalon.cz

Společnost Oxygen Solutions, s.r.o. ohlásila ukončení startovací fáze nové podoby motoristického serveru Autosalon.cz (doména www.autosalon.cz).
Autosalon.cz
Společnost Oxygen Solutions, s.r.o. ohlásila ukončení startovací fáze nové podoby motoristického serveru Autosalon.cz (doména www.autosalon.cz).

Během září a října proběhl testovací provoz nových služeb pro uživatele a první menší propagační kampaň. Díky pozitivním reakcím ze strany tištěných médií jsme zahájili spolupráci s většinou motoristických časopisů a také novým sportovním pořadem televize TV3 s názvem Motorsport TV3.

Na základě dlouholeté spolupráce společnosti Oxygen Solutions, s.r.o. s BVV, a.s. na prezentaci brněnských veletrhů Autotec a Autosalon na internetu bylo v rámci serveru Autosalon.cz vytvořeno info-centum o těchto veletrzích a jeho vystavovatelích. Informace související s těmito veletrhy tak budou doplňovány v průběhu celého roku.

Obsah serveru Autosalon.cz již od počátku zaznamenal široký záběr:

  • redakční část – aktuality, novinky z techniky a ekonomiky, ale také sport, tématické články o produktech či životním stylu kolem motorismu a sekci Auto-moto média.

  • služby uživatelům – zahrnují kalendárium akcí, poradnu pro motoristy, aplikace pro výpočet leasingu, ručení či pojištění, katalog osobních automobilů s technickými parametry (ve spolupráci s MediaMobilem.cz), diskusní fórum a další.

  • seznam odkazů – databáze odkazů na www stránky společností působících v oblasti auto-moto a souvisejících nebo www stránky o konkrétních produktech, akcích atd.

Tímto obsahem však rozvoj serveru Autosalon.cz nekončí. Během konce roku 2000 budou spuštěny další netradiční a užitečné služby pro motoristy a internetové uživatele. Stávající služby budou dále formovány dle ohlasů čtenářů a s novým rokem lze očekávat i další stylistické úpravy.

Cílem Autosalonu.cz je stát se příjemným a efektivním střediskem pro uživatele, kteří hledají snadnou cestu k jakýmkoli informacím, týkajících se motorismu.

„Jednotlivých www stránek o motorismu a jeho částech je jen na českém internetu již nepřehledné množství, takže bychom chtěli dát této sekci českého internetu systém a stát se prodlouženou rukou jak jednotlivých firem, které chtějí prezentovat své produkty, tak i samostatných motoristických serverů, které se snaží navázat kontakt s cílovými skupinami. Proto se nebráníme jakékoliv spolupráci i s možnou konkurencí. Je to jistě náročný úkol, ale zázemí jak ze strany odbornosti spolupracovníků, ochoty a zájmu firem či médií, tak i dlouholeté zkušenosti dávají tušit, že uskutečnění tohoto záměru je reálné.“

Váš názor Další článek: První základovka s čipsetem i810E2 na světě

Témata článku: Testovací záběr, Snadná cesta, Motto, Motorsport, Samostatný článek, Nové médium, Jednotlivý produkt, Moto, Samostatná stránka, Diskusní pořad, Oxygen, Moto 360, Televize akce, Leasing, Nová akce, Nové auto, Nová sekce


Určitě si přečtěte

Windows 10X už si můžete vyzkoušet. Novému systému Microsoft zjevně věří

Windows 10X už si můžete vyzkoušet. Novému systému Microsoft zjevně věří

** Windows 10X přijdou již ke konci roku ** Microsoft vydal emulátor, kde systém ukázal ** Vývojáři musí upravit své aplikace

Vladislav Kluska | 62

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

** Loni ajťáky vystrašilo přetečení GPS čítače týdnů ** Nemělo se stát vůbec nic, ale svět opět nebyl připravený ** Za 18 let nás ale čeká ještě něco mnohem většího

Jakub Čížek | 68

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

** Nová generace Mesh Wi-Fi s propojením přes elektrické rozvody ** Lepší parametry a nižší cena než u předchůdce ** Aplikace zatím podporuje jen základní nastavení bez rozšířených funkcí

Tomáš Holčík | 25Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor