Automotive Systems Czech získali ocenění za systém SAP ERP

Automotive Systems Czech získali ocenění za systém SAP ERP

Kromě nejvyššího ocenění SAP za kvalitu v regionu CEE v roce 2011 v kategorii velkých podniků za implementaci systému SAP ERP vyhrál projekt obou společností další cenu. Tentokrát je to ocenění prezidenta divize Automotive Systems Company (ASC) společnosti Panasonic Corporation, pana Masahisa Shibaty. Ocenění je udělováno 1 ročně významným projektům nebo zlepšovacím návrhům v ASC divizi. Ocenění mohou získat jen takové implementace, které splňují nejnáročnější kvalitativní kritéria a kladou důraz na návratnost investice nebo na profesionální přístup a vedení projektu.

Projekt zahrnoval veškeré podnikové procesy počínaje plánováním přes nákup, výrobu, logistiku, řízení skladu, řízení výkonnosti, účetnictví, kontrolu kvality, nebo zákaznický servis a řadu dalších. V rámci implementace bylo nahrazeno pět různých systémů (např. účetní systém, systém kontroly kvality, systémy materiálové dosledovatelnosti) jedním sjednoceným, ke kterému přistupuje více než 300 uživatelů. Implementace řízeného skladu umožnila zvýšit využití skladu o 20%, byla významně snížena doba potřebná pro výdej materiálu do výroby a náklady na údržbu SW poklesly na polovinu. Systém byl auditován na shodu s SOX a ISO 27001.

Vzhledem ke svému rozsahu bylo zavedení systému velice rychlé a trvalo pouze 14 měsíců.

„Úspěšná implementace vyžaduje více než jen znalosti a dovednosti. Vyžaduje také vizi, schopnost soustředit se na ni a vůli držet se metodiky a standardů, i když se objeví různé překážky. Zároveň je potřeba dbát na efektivní spolupráci a pozitivní atmosféru v týmu, která je jedním z předpokladů hladkého průběhu projektu a jeho úspěchu. Tyto projekty potřebné předpoklady splnily a plně si udělená ocenění zaslouží,“ řekl Jiří Synáček, ředitel pro kvalitu, SAP ČR.

Další článek: Dropquest 2012: Získejte až 100 GB zdarma pro svůj Dropbox

Témata článku: Nejvyšší vedení, Atmosféra, Sklad, Automotive, Různé materiály


Určitě si přečtěte

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 65

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek, Filip Šedivý | 73Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu