Autodesk Vault používají přední výrobci k získání maximálního užitku ze svých návrhových dat

Společnosti QED, Micro Motors, Inc. a Joy Mining Machinery pomocí aplikace Autodesk Vault spravují návrhová data pro optimalizovaný vývoj výrobků

SAN RAFAEL, Kalifornie, 30. dubna – Autodesk, vedoucí světový dodavatel softwaru pro navrhování a tvorbu digitálního obsahu, oznámil, že společnosti QED, Micro Motors, Inc. a Joy Mining Machinery zavedly nejnovější verzi aplikace Autodesk Vault, aby rozšířily své možnosti správy dat.  Tím, že tyto společnosti přijaly za standard balík Autodesk Inventor® Series, nejprodávanější software pro 3D strojírenské navrhování na světě, získaly možnost bezpečně spravovat inženýrská data, minimalizovat počet chyb mezi verzemi a zvýšit opakované využívání návrhů, protože tyto funkce jsou do návrhového nástroje integrovány.  Aplikace Autodesk Vault jim významně pomohla zvýšit produktivitu, zkrátit vývojové cykly a podpořit týmovou práci v týmech návrhářů. 

Autodesk Vault poskytuje těmto firmám způsob, jak organizovat a ukládat návrhová a inženýrská data tak, aby šlo efektivně vyhledávat a opakovaně využívat obsah, přistupovat k historii verzí a zajistit kontrolu nad verzemi. Místo vyhledávání souborů a opravování chyb způsobených zastaralými návrhy se tak inženýři mohou soustředit na řešení inženýrských problémů.

„Rozumíme tomu, že úzká synchronizace mezi produktovými týmy je nezbytným předpokladem pro rychlejší uvádění výrobků na trh,“ řekl Robert Kross, viceprezident Manufacturing Solutions Division společnosti Autodesk.  „Protože se 60 až 90 procent součástek v organizaci používá opakovaně, může ukládání a udržování všech návrhových dat ve snadno použitelné aplikaci pro správu dat zásadně zvýšit produktivitu.  Aplikace Autodesk Vault, která je integrována v řešeních Autodesk Inventor Series a Autodesk Inventor Professional, poskytuje praktický přístup ke správě dat. Tímto intuitivním systémem, který lze snadno zavést, pomáháme výrobcům maximalizovat návratnost jejich investic do návrhových dat.“  

„Autodesk Vault nám pomohl přejít na úplně novou úroveň správy dat,“ řekl David Russell, inženýr navrhování ve společnosti QED. „Toto řešení pro správu dat v pracovní skupině nám pomohlo získat maximální užitek z aplikace Autodesk Inventor a zároveň odstranit chyby a zjednodušit opakované využívání návrhů. Protože jsme malá firma, cena a režijní náklady na provoz systému EDM/PDM jsou pro nás nedostupné. Vault nám poskytuje jednoduchý a bezpečný systém pro správu rozpracované práce a kontrolu verzí, který je cenově výhodný a uživatel se jej snadno naučí používat. Jsme si jisti, že jak naše firma poroste, Vault poroste s námi.“

Pro návrhové týmy společnosti Micro Motors, Inc., předního výrobce elektrických a pneumatických motorů a ručních zařízení pro lékaře a zubaře, byla aplikace Autodesk Vault přirozeným funkčním pokrokem. „Autodesk Vault nám podstatně zjednodušuje správu dat. Umožňuje nám snižovat množství drahých chyb a využívat součástky jiných výrobků v právě navrhovaných produktech,“ řekl Roger McPherson, technický ředitel společnosti Micro Motors, Inc.

Tim Morris, ředitel globálních inženýrských systémů ve firmě Joy Mining Machinery, což je globální výrobce důlních zařízení, řekl, že pomocí aplikace Autodesk Vault „organizuje vývojová inženýrská data od několika týmů na různých místech do místních úložišť.  Vývojová práce mimo podnikový systém PDM zkracuje dobu navrhování, napomáhá opakovanému používání dat pro nové účely a umožňuje lepší kontrolu nad verzemi s menším počtem chyb.“

Autodesk Vault – praktický přístup ke správě dat

Aplikace Autodesk Vault pomáhá zákazníkům bezpečně spravovat rozpracovaná návrhová data, snižovat na minimum množství chyb, k nimž dochází mezi různými verzemi návrhů, a zvyšovat opakovanou využitelnost návrhů, protože funkce pro správu dat jsou zabudovány přímo do návrhového řešení Autodesk Inventor Series. Navíc lze aplikaci Autodesk Vault snadno nainstalovat, takže odpadá složitá a nákladná implementace. Tento přístup výrazně zvyšuje produktivitu inženýrů a zkracuje vývojové cykly, neboť synchronizuje práci jednotlivých návrhářů v pracovní skupině.

Komplexní portfolio řešení pro výrobu

Autodesk se drží strategie pomáhat zákazníkům vytvářet, spravovat a sdílet digitální návrhová data a řešit rozhodující podnikatelské výzvy. Nabízí nejúplnější portfolio integrovaných řešení pro navrhování ve 2D a 3D a správu dat, jež pomáhají zákazníkům navrhovat kvalitnější výrobky, rychleji je uvádět na trh, udržovat si maximální přehled o projektech a lépe spolupracovat.  Na rozdíl od jiných produktů na dnešním trhu lze řešení Autodesku snadno nainstalovat a používat a pomáhají společnostem snadno přejít z navrhování ve 2D do 3D. Mezi řešení Autodesku pro výrobu patří Autodesk Inventor Series, nejprodávanější řešení pro 3D navrhování ve strojírenství, a Autodesk Inventor Professional, v nichž je integrován nástroj Autodesk Vault pro správu dat, dále aplikace AutoCAD® Mechanical a AutoCAD® Electrical a služba pro týmovou spolupráci Autodesk Streamline®. Kromě toho mohou zákazníci využívat široce dostupné aplikace jiných společností, které rozšiřují funkčnost softwaru Autodesku. 

Nejsnazším způsobem, jak si zajistit aktuální návrhářské nástroje a školení, je program Autodesk Subscription. Za roční poplatek získáte nejnovější verze licencovaného softwaru Autodesku, webovou podporu přímo od Autodesku, možnosti školení vlastním tempem uživatelů a širokou řadu dalších technologických a obchodních výhod. Další informace získáte od autorizovaného prodejce Autodesku nebo na webové adrese www.autodesk.cz/subscription.

 

O společnosti Autodesk

Autodesk je vedoucí světový dodavatel softwaru pro navrhování a tvorbu digitálního obsahu. Nabízí zákazníkům progresivní podniková řešení tvořená výkonnými technologickými produkty a službami. Autodesk pomáhá zákazníkům v oblasti stavebnictví, výroby, infrastruktury, digitálních médií a bezdrátových datových služeb zvyšovat hodnotu jejich digitálních návrhových dat a dosahovat vyšší účinnosti při řízení projektových cyklů.

# # #

 

Autodesk, AutoCAD, Autodesk Inventor a Autodesk Streamline jsou registrované ochranné známky společnosti Autodesk, Inc., ve Spojených státech a některých dalších zemích.

 

Všechna ostatní jména značek, produktů nebo ochranných známek náleží příslušným majitelům.

ã Copyright 2004 Autodesk, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Váš názor Další článek: Z pražské přednášky Richarda Stallmana o softwarových patentech

Témata článku: , , , , , , , , , ,