Autodesk uvádí Autodesk Fusion 360, novou generaci designových

Autodesk uvádí Autodesk Fusion 360, novou generaci designových

Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, uvedl na trh celosvětově první cloudový software speciálně vyvinutý pro ty, kdo hledají nástroje umožňující propojení krásného estetického designu s efektivní funkčností produktu. Autodesk Fusion 360 přináší funkcionality typické pro jednotlivé konstrukční, designové a koncepční návrhové nástroje sloučené v jedné, snadno použitelné cloudové službě.

Klepněte pro větší obrázek

„Nacházíme se ve fázi nové průmyslové revoluce, která využívá to nejlepší z možností produktového designu a konstrukce vedoucích k výrobkům jak krásným tak funkčním,“ řekl Robert „Buzz“ Kross, senior viceprezident ve společnosti Autodesk. „Se službou Fusion 360 již není zapotřebí činit kompromisy mezi průmyslovým designem a funkční konstrukcí. Uživatelé mají poprvé v historii k dispozici obojí v jednom nástroji.“

Fusion 360 nabízí intuitivní uživatelské prostřední, zajišťuje přístup k informacím o návrhu a integrované sociální nástroje pro spolupráci. Zákazníci nyní mohou návrhy připravovat rychleji, pracovat kdekoliv a sdílet je s kýmkoliv.

Co říkají lidé o Fusion 360

„Dny záplatování speciálních návrhových a konstrukčních nástrojů, které byly buď příliš komplexní, nebo nepříliš sofistikované na to, aby vyhovovaly všem potřebám, jsou pryč. Fusion 360 je pro nás jeden dynamický nástroj, který nám umožňuje realizovat jakýkoliv nápad velmi efektivním způsobem,“ řekl Jason Martin, spoluzakladatel společnosti Carbon Audio.

„Kouzlo Fusion 360 leží v možnostech velmi rychlé iterace mezi jednotlivými koncepty a tvorby drobných úprav, které mohou mít obrovský vliv na celkovou podobu a vnímání návrhu. Díky možnosti flexibilního designu, konstrukce a vizualizace v rámci softwaru Fusion 360 mají naši zákazníci rozhodování o jednotlivých návrzích mnohem více ve svých rukou,“ řekl Matthew Harris ze společnosti Orphanage Guitars.

„Pocházím ze sochařského světa a ráda pracuji vlastníma rukama. Fusion 360 umožňuje propojovat světy modelování a sochařství do jednoho, což velmi urychluje tvůrčí procesy,“ řekla Bridget Sheehan, která se věnuje průmyslovému designu.

„Fusion 360 představuje kombinovanou sílu tvořivosti a jízdy v cloudu o výkonu miliardy koňských sil,“ řekl Stan Hisel, produktový designér a strojní konstruktér. 

Další článek: Zuckerberg chce zpřístupnit internet miliardám lidí v rozvojovém světě

Témata článku: Jason, Funkční koncept, Item, Fusion, Home Design, Carbon, My Cloud, Matthew, Kross

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší