Autodesk spouští inovovaný web Manufacturing Community

LAS VEGAS, Autodesk University, 28. listopadu – Společnost Autodesk oznámila zásadní inovaci svého webu Autodesk Manufacturing Community (mfgcommunity.autodesk.com), online komunity inženýrů a návrhářů. Server byl přepracován se zdokonalenou funkčností, která otevírá tisícům členů komunity dveře k aktuálnímu zpravodajství a událostem v jejich odvětví, umožňuje jim spolupracovat s ostatními profesionály v oboru a využívat široké spektrum 2D a 3D prostředků.
Autodesk spouští inovovaný web Manufacturing Community

V souvislosti s upgradem bude od tohoto měsíce rozesílán pravidelný měsíčník.
Členové a uznávaní odborní redaktoři budou společně kompilovat zpravodajství o nejdůležitějším dění v komunitě. Bulletin bude také nabízet čerstvé zprávy a informace o chystaných soutěžích.

Na základě zpětné vazby komunity obsahuje inovovaný web nové funkce, které poskytnou uživatelům širší možnosti:
• Plně přizpůsobitelná zobrazení obsahu umožňují členům komunity soustředit se na informace, které jsou pro ně nejvíc relevantní.
• Členské galerie a prezentace vlastní práce umožňují členům sdílet praktické příklady ze svých vlastních pracovních zkušeností.
• Snadno vytvářené skupiny kolegů poskytují robustní komunikační fórum pro členy s podobnými zájmy o vysoce specializovaná témata.
• Zdokonalené vyhledávací funkce, například označování obsahu, využívají sílu celé uživatelské komunity a vracejí použitelnější výsledky.
 
Web Autodesk Manufacturing Community je utvářen odezvou a příspěvky kolegů. Členové se intenzivně zapojují do publikace příspěvků, hodnocení článků, komentářů a diskuzí a server v současné době zaznamenává více než 10 000 zobrazených stránek a 200 nových členů za týden. Jednou z oblíbených sekcí komunity je Supplier Content Center, které je hostováno v partnerství se společností PARTSolutions/CADENAS. Členové si odsud každý měsíc stahují více než 50 000 komerčních softwarových součástí a jejich počet neustále roste.

Autodesk Manufacturing Community se 2,5 milióny uživatelů je jednou z největších světových komunit návrhářů ve výrobním průmyslu, mezi její členy patří uživatelé 2D i 3D návrhářských řešení.

Váš názor Další článek: Kde hledat programy kompatibilní s Windows Vista?

Témata článku: Čerstvá síla, Podobná odezva, Specializovaný web, Pracovní zkušenost, Podobné hodnocení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší