Autodesk Forum 2006 nabídne celou řadu zajímavých přednášek

Praha, 4. 5. 2006 – Společnost Autodesk, jejíž produkty a řešení v ČR a SR distribuuje společnost Tech Data Distribution, organizuje již třetí ročník setkání uživatelů, příznivců a přátel produktů Autodesk – Autodesk Forum 2006. Akce se uskuteční, stejně jako loni, v prostorách pražského hotelu Hilton, ve středu 31. května 2006.
Autodesk Forum 2006 nabídne celou řadu zajímavých přednášek

Koncepce obsahu Autodesk Forum 2006 bude obdobná jako v minulém roce. Na hlavní dopolední přednáškovou sekci naváže odpolední oborově segmentovaná část. Konferenci otevře svým příspěvkem Ing. David Palas, Country Sales Manager Autodesk pro Českou republiku, Slovenskou republiku a země jihovýchodní Evropy a poté se roztočí mnohahodinový kolotoč zajímavých přednášek, seminářů a workshopů. Přednášky budou rozděleny do následujících hlavních tématických bloků – strategie Autodesku, strojírenství, architektura a stavebnictví, infrastruktura, vizualizace v 3D a v neposlední řadě Developer Workshop, zaměřený na profesionální vývojáře aplikací a služeb využívajících technologie Autodesku. Podle loňských zkušeností očekávají pořadatelé velký zájem také o Workshop AutoCAD 2007, proto bude během odpoledního programu zopakován hned čtyřikrát. Podrobný přehled přednášek, včetně časového harmonogramu, najdete na www.autodeskclub.cz/forum.

 

Součástí konference je také výstavní část hardware a software jednotlivých výrobců, kteří své expozice rozvinou v předsálí. Za zmínku stojí projekt Autodesk club, klub zájemců o produkty Autodesk (www.autodeskclub.cz), a Autodesk Academia - akademická iniciativa podpory vzdělávání určená školám v České republice a Slovenské republice. Výhody a možnosti Autodesk clubu budou prezentovány nejen prostřednictvím vlastního výstavního stánku, ale také během četných diskusí.

 

Účastníci akce budou mít možnost se v průběhu dne podrobně seznámit s produktovými novinkami řady 2007 a načerpat aktuální informace o programech, které používají přímo ve své praxi. Velký zájem zajisté vzbudí novinky v programu AutoCAD® 2007, který si přítomní budou moci vyzkoušet i prakticky, v rámci zmíněného workshopu AutoCAD® 2007. Z dalších chystaných novinek jmenujme alespoň Autodesk Inventor® 11 – strojírenský parametrický CAD systém obsahující řadu vylepšení oproti předchozí verzi.

 

Podrobnější informace o konferenci Autodesk Forum 2006, stejně jako registrační formulář, jsou k dispozici již nyní na adrese: www.autodeskclub.cz/forum. Na těchto stránkách si navíc účastník akce  může pomocí aplikace FairNET sjednat dopředu schůzky s autorizovanými partnery CAD a GIS řešení, prohlédnout si seznam vystavovatelů a přihlásit se na jednotlivé přednášky.

 

O společnosti Autodesk
Autodesk je vedoucí světový dodavatel softwaru pro navrhování a tvorbu digitálního obsahu. Nabízí zákazníkům progresivní podniková řešení tvořená výkonnými technologickými produkty a službami. Autodesk pomáhá zákazníkům v oblasti stavebnictví, výroby, infrastruktury, digitálních médií a bezdrátových datových služeb zvyšovat hodnotu jejich digitálních návrhových dat a dosahovat vyšší účinnosti v životních cyklech projektů.

Informace o produktech společnosti Autodesk hledejte na: www.autodesk.cz.

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz a www.techdatask.sk.


O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2005 obratu 6 mld. Kč.

 

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 90 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 110. místě a dosáhla tržeb ve výši 20,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2006. Více informací najdete na: www.techdata.com

Váš názor | Nástup Turionu X2 oficiálně odložen

Témata článku: Software, Academia, Olive, Workshop

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší