Autodesk AliasStudio 13.5 urychluje proces průmyslového designu

SAN RAFAEL, Kalifornie, 2. listopadu – společnost Autodesk ohlásila uvedení softwaru Autodesk AliasStudio 13.5, vylepšené verze řešení, které podporuje celý proces průmyslového designu – od náčrtků a vizualizace návrhu až po produkční modelování – to vše v jediném intuitivním pracovním prostředí.
Autodesk AliasStudio 13.5 urychluje proces průmyslového designu

Díky vylepšenému návrhářskému nástroji společnosti Autodesk mohou nyní designéři a modeláři v oblasti dopravy a spotřebního zboží lépe ztvárňovat své designérské nápady a záměry

 

 

"Aby průmysloví designéři a modeláři udrželi krok s neustále se měnícími tržními požadavky, zůstali na čele vývoje trhu a stále vytvářeli převratné návrhy, potřebují rychlé, kvalitní a snadno ovladatelné designérské nástroje, na které se mohou spolehnout," vysvětluje Richard Jones, viceprezident společnosti Autodesk Alias Design Products. "Uvedení řešení Autodesk AliasStudio 13.5 se zaměřuje na tyto požadavky a poskytuje designérům zlepšený výkon a nejlepší nástroje ve své třídě, které urychlují všechny fáze vývojového procesu designu a ve výsledku maximalizují jejich produktivitu."

 

Jako přední nástroj pro průmyslový design umožňuje Autodesk AliasStudio uživatelům přenést skvělé nápady od koncepčního designu, přes celou výrobu, až po vedení konkurenceschopného obchodu. Díky tomu je řešení Autodesk AliasStudio využíváno takřka všemi výrobci z oblasti automobilového průmyslu po celém světě, stejně jako při návrhu produktů řady světově nejuznávanějších značek, jako jsou společnosti BMW DesignWorks, Five Axis, Nova Design, Lunar Design, Stile Bertone, Symbol Technologies, Wild West Motor Company, RKS Design či Alchemy Labs.

 

Nejnovější verze řešení Autodesk AliasStudio poskytuje zlepšený výkon a zdokonaluje pracovní proces návrhu pro zvýšení celkové produktivity designérů. Software AliasStudio nabízí také aktualizaci softwaru Autodesk DirectConnect, která usnadňuje výměnu dat s balíky nástrojů pro CAD (Computer Aided Design).

 

"Zlepšení výkonnosti aplikace AliasStudio 13.5 zvýšilo můj komfort a umožnilo mi zvýšit i celkovou produktivitu při modelování díky výrazně rychlejšímu softwarovému uživatelskému rozhraní pro tvorbu návrhu," prohlásil Damien Fleury, 3D konzultant a účastník testování aplikace Autodesk AliasStudio 13.5. "To mi v důsledku pomůže rychleji dospět k výsledku při postupném vylepšování návrhů."

 

O řešení Autodesk AliasStudio 13.5

S nástrojem Autodesk AliasStudio 13.5 nabízí společnost Autodesk řadu nových funkcí a vylepšení, která pomáhají designérům esteticky a funkcionálně vyniknout:

-        Výkon: rychlejší reakce softwaru, zejména při práci s velkými soubory dat, zlepšují komfort uživatele a zvyšují výkon.

-        Produktivita: vylepšení uživatelského rozhraní a stávajících nástrojů zjednodušuje proces návrhu a zlepšuje produktivitu při vytváření náčrtků, modelování a vizualizaci.

-        Modelování: pokračující vývoj v praxi ověřených modelovacích nástrojů aplikace AliasStudio reflektuje požadavky zákazníků.

-        Přenos dat: přidání rychlejšího a robustnějšího převaděče IGES (Initial Graphics Exchange Specification) a nového převaděče DWG/DXF umožňuje import souborů ze softwaru AutoCAD .

 

Dostupnost

Autodesk AliasStudio 13.5 je k dispozici od 10. listopadu 2006. Další informace naleznete na adresách www.autodesk.com a www.autodesk.cz.

 

 

O společnosti Autodesk

Společnost Autodesk se plně soustředí na to, aby se jejím zákazníkům dařilo rychle umísťovat na trh jejich tvůrčí nápady. Se šesti milióny uživatelů je Autodesk vedoucím světovým dodavatelem softwaru a služeb pro odvětví stavebnictví, výroby, infrastruktury, digitálních médií a bezdrátových datových služeb. Řešení Autodesku pomáhají zákazníkům efektivněji vytvářet, spravovat a sdílet jejich data v digitální podobě.  Tvůrčí myšlenky se pro zákazníky stávají konkurenční výhodou, neboť mohou být produktivnější, zpracovávat své projekty efektivněji a maximalizovat své zisky.
 
Autodesk byl založen v roce 1982 a má ústředí v San Rafael v Kalifornii. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webových stránkách www.autodesk.com nebo www.autodesk.cz.

 

© Copyright 2006 Autodesk, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. 

 

 

Kontakt:       Tomáš VÍT, 777-728-081

Email:           tomas.vit@virklis.cz

 

Váš názor Další článek: Bude RIAA konečně nucena vyčíslovat škody reálně?

Témata článku: Rafael, Alchemy, Five, Wild, Axis, Náčrtek

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší