AutoCont získal titul „Nejlepší Kerio reseller roku 2006“

22. února 2007
Jak obejít ochranu ve Windows Vista
Praha, únor 2007 – Společnost AutoCont CZ a.s. patří mezi pět nejlepších prodejců značky Kerio a získala titul „Nejlepší Kerio reseller roku 2006“.
AutoCont získal titul „Nejlepší Kerio reseller roku 2006“

Kerio Technologies s.r.o., výrobce bezpečnostního a poštovního softwaru pro malé a středně velké společnosti, vyhlásilo nejlepší obchodní partnery v České republice.

Vítězové vycházejí z řad Kerio Certified Business Partnerů a ocenění získali ve třech různých kategoriích. Titulem „The Best Kerio Reseller of 2006“ se může pochlubit právě společnost AutoCont CZ a.s., která v minulém roce dosáhla nejvyššího obratu.

"Nejlepší prodejce roku, společnosti Kerio" je pro nás významné ocenění. Produkty společnosti Kerio svou kvalitou a zárukou dalšího rozvoje pomáhají našim zákazníkům komunikovat a obchodovat bezpečně a tím získávat konkurenční výhodu v přítomnosti, ale i v budoucnu. Bezpečnostní a poštovní systém Kerio se stal pro oblast středních a menších podniků nedílnou součástí naší nabídky“. řekl pan Miloslav Záleský, ředitel pro oblast prodeje produktů.

Témata článku: Kerio, Konkurenční výhoda, Nedílná součást, Různé kategorie

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji