AutoCont uvedl na trh službu hostovaného řešení BlackBerry

AutoCont uvedl na trh službu hostovaného řešení BlackBerry

Praha, červen 2007 – Společnost AutoCont CZ  a.s. uvedla na trh  ke  službě AC Profi e-mail další službu hostovaného řešení BlackBerry. Jedná se o  profesionální a bezpečné komunikační řešení, založené na serverové platformě Microsoft Hosted Exchange a technologii společnosti Research In Motion (RIM), které si zákazník může jednoduše pronajmout.

BlackBerry je technologie, která umožňuje plnohodnotnou synchronizaci Vašich firemních e-mailů, kontaktů a kalendáře s mobilními telefony BlackBerry. Jakmile se ve Vaší firemní poštovní schránce objeví např. nový e-mail, obdržíte jej běhěm několika vteřin na mobilní telefon, ať už jste kdekoliv.

Služba BlackBerry tak výrazně rozšiřuje využití hostovaného Exchange serveru AC Profi e-mail. Noví i stávající zákazníci tak již nejsou omezeni pouze na mobilní přístroje, založené na platformě Pocket PC nebo Windows Mobile, ale mohou si nyní vybrat jakýkoliv přístroj s platformou Pocket PC, Windows Mobile, BlackBerry, Palm OS, Symbian OS / Nokia nebo běžný mobilní telefon se SyncML.

Služba BlackBerry je nabízena pouze společně se službou AC Profi e-mailem a pro její provoz je nutné mít na aktivovanou službu AC Profi e-mail (poštovní schránku).

Témata článku: Microsoft, Windows, Mail, Pocket, T mobile mobilní telefony, Mobilní telefony nokia 225, Mobilní telefony s windows 10

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • JR 28. 6. 2007 8:59:37
    Do nedávna jsem nevěděl, co znamená jejich - Víme jak. Dnes vím, že je to...
Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky