AutoCont realizoval nové technologické centrum pro společnost AXA ASSISTANCE CZ

Praha, říjen 2006 – Společnost AutoCont CZ a.s. úspěšně realizovala výstavbu nového technologického centra pro společnost AXA ASSISTANCE CZ.
AutoCont realizoval nové technologické centrum pro společnost AXA ASSISTANCE CZ

AXA Assistance CZ, zabývající se poskytováním asistenčních programů pro některé z nejvýznamnějších pojišťovacích a finančních ústavů v České republice, přistoupila v rámci strategie rozvoje svého působení v regionu střední a východní Evropy k rozhodnutí rozšířit svou asistenční platformu na kapacitu přes 250 operátorů.

Po potřebných úpravách vnitřních prostor a ve spolupráci s dodavatelem stavebních úprav navrhl AutoCont kompletní vybudování technické infrastruktury IT systémů. Ta zahrnovala jak vybudování komunikačních sítí v rámci klasické budovy v centru Prahy, tak realizaci serverové části včetně komplexního systému zálohování na bázi řešení APC InfraStruXure a v neposlední řadě vybavení koncových pracovišť operátorů call centra infrastrukturou pro špičkovou IP telefonii.

 

Projekt byl realizován na základě intenzivní spolupráce zákazníka a řady subdodavatelů a oproti původním předpokladům byl realizován ve velmi krátkém časovém harmonogramu bez jakéhokoliv přerušení asistenčních služeb v režimu 24/365, což bylo pro společnost AXA ASSISTANCE klíčové.

Nově vybavená asistenční platforma umožní společnosti AXA ASSISTANCE dále rozšířit své kapacity pro následujících několik let a zajistit tak své služby pro nové obchodní partnery v několika zemích středoevropského regionu.


AutoCont CZ a.s.

AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AT Computers, AutoCont SK a Comfor Stres.

Z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se od roku 1990 společnost rozvinula v úspěšný holding působící na českém a slovenském ICT trhu. V oblasti obchodní politiky byla nabídka soustředěna do třech hlavních linií: Outsourcing a servisní služby, Technická, systémová a aplikační infrastruktura, Podnikové aplikace.

V rámci těchto linií se nabídka společnosti AutoCont soustředí na dva základní segmenty zákazníků, Enterprise business segment (EBS) a segment středních a menších firem (SMB).

 

AXA ASSISTANCE CZ

AXA ASSISTANCE CZ vyvíjí a zajišťuje vysoce kvalitní věrnostní a asistenční programy v několika oblastech: své partnery z oblasti pojišťovnictví asistuje při operativní likvidaci škod, u výrobců a dovozců automobilových vozidel poskytuje pozáruční služby a svou činnost rozvíjí i do dalších, netradičních oblastí, které efektivní řešení problémů doposud postrádají.

Mezi její partnery patří mj. České pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Pojišťovna VZP, KB, Renault, Peugeot.

AXA Assistance CZ je součástí největší světové pojišťovací skupiny AXA, která před několika týdny získala společnost Winterthur, a tím tak vstoupila na český pojistný trh.


Kontakt pro další informace:

Lucie Šejnová

Tel: +420 251 022 159

lucie.sejnova@autocont.cz

Váš názor | Firefox 2.0: Mozilla pokračuje v tahu na bránu

Témata článku: Peugeot, Linie, Výrobce automobilů, Stres, Renault

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší