AutoCont připravil skenovací pracoviště pro potřeby Citibank

Praha, prosinec 2006 – Společnost AutoCont CZ a.s. nasadila systém pro skenování a vytěžování ručně psaných dat z formulářů ve společnosti Citibank a.s. Tento projekt povede k digitalizaci dokumentů a k jejich dalšímu zpracovávání v rámci společnosti Citibank.
AutoCont připravil skenovací pracoviště pro potřeby Citibank

Společnost Citibank vyhlásila v minulém roce výběrové řízení na nabídku řešení skenování dokumentů zahrnující  zřízení skenovacích pracovišť včetně následné implementace a customizace celého systému. Společnost AutoCont byla vybrána jako dodavatel, který bude schopen realizovat rozsáhlý projekt komplexního zpracování dokumentů. Společnost AutoCont CZ bude také následně podporovat a udržovat skenovací systém Ascent Capture a skenovací zařízení společnosti Citibank.

„Realizace projektu přineslo Citibank a.s. výrazné zrychlení, zvýšení efektivity a zkvalitnění procesu zpracování formulářů. Výsledkem je výrazná eliminace manuálních prací při vytěžování dat a optimalizace celého zpracování. Z původních mnoha jednotlivých kroků při zpracování papírového formuláře, jsme schopni téměř celý proces automatizovat a provést v jednom kroku. „Při realizaci tohoto projektu jsme využívali znalostí z tak velkých projektů, jako je např. zpracování formulářů v České pojišťovně“, řekl Walter Pavliš, ředitel divize Enterprise Business Applications.

Hlavní důvody pro zavedení digitalizace :

• Zrychlení procesu zpracování dokumentů
• Zjednodušení pohybu dokumentu
• Zjednodušení přístupu ke složkám a dokumentům
• Možnost přistupovat k dokumentům z produkčních systémů
• Automatizace zpracování dokumentů
• Evidence a kontrola zpracování dokumentů

Váš názor Další článek: Závažná chyba Gmailu nadvakrát opravena

Témata článku: Celý proces, Citibank, Walter

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší