AutoCont poskytuje instalační a servisní služby na podporu produktu BusinessBanking pro ČSOB

Praha, 8. listopadu 2005 – Společnost AutoCont CZ a.s. vyhrála poptávkové řízení na dodavatele instalací a servisních zásahů u klientů elektronických kanálů přímého bankovnictví BusinessBanking a InternetBanking pro Československou obchodní banku, a. s.
AutoCont poskytuje instalační a servisní služby na podporu produktu BusinessBanking pro ČSOB

Společnost AutoCont zajišťuje pro zákazníky ČSOB především  instalace off – line aplikací ale i  kompletní školení obsluhy aplikací a servisní zásahy na off-line aplikacích.

 

ČSOB BusinessBanking 24 je moderní služba internetového bankovnictví s výhodami komunikace s bankou v reálném čase (on-line režim) i možnosti pracovat v prostředí aplikace bez nutnosti připojení k internetu (off-line režim).

ČSOB BusinessBanking 24 je určen fyzickým osobám – podnikatelům a právnickým osobám k obsluze podnikových financí prostřednictvím PC připojeného k síti Internet.

 

ČSOB Internetbanking 24  umožňuje obsluhu účtů prostřednictvím PC připojeného na síť Internet v on-line režimu. Pro tuto službu není nutné instalovat aplikaci na PC, ale přístup k účtu je možný z libovolného PC připojeného na síť Internet. Při zřízení služby je možnost volby mezi dvěma způsoby autorizace – elektronickým podpisem nebo SMS klíčem.

ČSOB Internetbanking 24 je určen všem klientům (fyzickým osobám, fyzickým osobám - podnikatelům i právnickým osobám) k provádění vybraných bankovních operací a získávání informací prostřednictvím PC připojeného k síti Internet.

 

 

O společnostech:

 

AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností  české soukromé společnosti AutoCont, a.s.. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding  působící  na českém a slovenském ICT trhu. V oblasti obchodní politiky  byla nabídka soustředěna do třech hlavních linií: Outsourcing a servisní služby ,Technická, systémová a aplikační infrastruktura , Podnikové aplikace. V rámci těchto  linií se nabídka společnosti AutoCont soustředí na dva základní segmenty zákazníků, Enterprise business segment (EBS) a segment středních a menších firem (SMB).

AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AT Computers, AutoCont Slovensko a Comfor Stores

 

Československá obchodní banka, a.s. je nejsilnější bankou v ČR a druhou největší v celém regionu střední a východní Evropy. Po úspěšné privatizaci, kdy se největším vlastníkem stala belgická banka KBC spolu s Evropskou bankou pro obnovu a rozvoj a Mezinárodní finanční korporace ze skupiny Světové banky, dále dynamicky rozvíjí své služby s jediným cílem - uspokojovat stávající i budoucí potřeby svých klientů.

Váš názor | Nové skiny pro Seznam E-mail jsou na světě

Témata článku: Internet, Linie

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší