AutoCont posiluje v oblasti ITIL

Praha, květen 2007 – Společnost AutoCont CZ a.s. , divize Systémové a Aplikační Infrastruktury (SAI) má novou posilu v oblasti Enterprise Information Technology Managementu.
AutoCont posiluje v oblasti ITIL

Na pozici vedoucího skupiny EITM nastoupil pan Vladimír Váňa, které dříve pracoval v AutoContu v divizi ITSM jako senior konzultant pro oblast poskytování IT služeb.

Pan Vladimír Váňa patří ke známým odborníkům pro oblast ISO/IEC 20000. Společně s V.Váňou přechází  do oblasti EITM i pan Petr Poplstein.

Ve spojení znalostí v oblasti konzultací  k procesnímu řízení IT na bázi ITILu a zkušeností se SW technologiemi pro podporu monitorování, správu a řízení IT v jednom celku vidíme do budoucna velkou příležitost. 

„Našim zákazníkům díky tomu můžeme nabízet skutečně komplexní řešení jejich potřeb v oblasti podpory businessu prostřednictvím IT, řízení IT a poskytování IT služeb od optimalizace nastavení procesů k jejich podpoře příslušnými technologickými nástroji v rámci jednoho projektu, který může vyústit v certifikaci dle ISO/IEC 20000“. řekl Vladimír Váňa, ředitel divize EITM.

Váš názor Další článek: Fujitsu uvede 2,5" pevný disk s kapacitou 250 GB

Témata článku: Senior

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší