AutoCont má novou posilu pro oblast bankovnictví

Praha, 4. prosince 2006 – Do společnosti AutoCont CZ a.s. nastoupil pan Tomáš Najman, který bude působit v divizi Enterprise Business Sales.
AutoCont má novou posilu pro oblast bankovnictví

Do pozice Business Development Manager nastoupil pan Tomáš Najman, který do AutoContu přišel ze společnosti GE Money Bank, kde působil na pozici Infrastructure Systems Manager.

 

V AutoContu bude působit v divizi Enterprise Business Sales  a bude se zabývat řešeními pro oblast „banky a finanční instituce“..

Pan Tomáš Najman má vystudovanou Ekonomickou fakultu VŠB-Technické Univerzity Ostrava v oborech Ekonomie, Systémové Inženýrství a Informatika. Mezi jeho koníčky patří cestování, vysokohorská turistika, lyžování, snowboarding, jachting, fotbal a další sporty.

 

 


O společnosti:

 

AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností  české soukromé společnosti AutoCont, a.s.. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding  působící  na českém a slovenském ICT trhu. V oblasti obchodní politiky  byla nabídka soustředěna do třech hlavních linií: Outsourcing a servisní služby ,Technická, systémová a aplikační infrastruktura , Podnikové aplikace. V rámci těchto  linií se nabídka společnosti AutoCont soustředí na dva základní segmenty zákazníků, Enterprise business segment (EBS) a segment středních a menších firem (SMB).

AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AT Computers, AutoCont SK a Comfor Stores.

 

 

Kontakt pro další informace:

Lucie Šejnová

Tel: +420 251 022 159

lucie.sejnova@autocont.cz

 

 

 

Témata článku: Snowboarding, Linie