AutoCont má nového ředitele divize SAP

Praha, 8.listopadu 2006 – Společnost AutoCont CZ a.s., přední poskytovatel IT řešení a služeb, oznamuje jmenování Josefa Chamraze do pozice ředitele divize SAP.
AutoCont má nového ředitele divize SAP

Jozef Chamraz nastoupil k 1.11.2006 do společnosti AutoCont CZ a.s na pozici ředitele divize SAP. Má za úkol realizovat rozhodnutí managementu společnosti rozšířit nabídku AutoCont CZ pro velké podniky a státní správu o služby v oblastech výstavby a rozvoje ERP, business intelligence a portálů na platformě SAP.

 

Jozef Chamraz naposledy působil ve společnosti NESS Technologies na pozici obchodního ředitele pro SAP v Evropě, kde byl zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit a budováni SAP kompetencí v jednotlivých zemích. 

Ve volném čase se věnuje sportu a mezi jeho další koníčky patří lyžováni, tenis a windsurfing.

 

 

O společnosti:

 

AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností  české soukromé společnosti AutoCont, a.s.. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding  působící  na českém a slovenském ICT trhu. V oblasti obchodní politiky  byla nabídka soustředěna do třech hlavních linií: Outsourcing a servisní služby ,Technická, systémová a aplikační infrastruktura , Podnikové aplikace. V rámci těchto  linií se nabídka společnosti AutoCont soustředí na dva základní segmenty zákazníků, Enterprise business segment (EBS) a segment středních a menších firem (SMB).

AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AT Computers, AutoCont SK a Comfor Stores.

 

 

Kontakt pro další informace:

Lucie Šejnová

Tel: +420 251 022 159

lucie.sejnova@autocont.cz

 

 

 

 

 

Témata článku: Linie

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • Insider007 8. 11. 2006 16:48:35
    Ve volném čase se věnuje sportu a mezi jeho další koníčky patří lyžováni,...
Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?