AutoCont je prvním partnerem Google ČR v oblasti firemního vyhledávání

Praha, únor 2007 – Společnost AutoCont CZ a.s. svým partnerstvím se společností Google Inc. rozšiřuje svoji nabídku v oblasti pro správu dokumentů.
AutoCont je prvním partnerem Google ČR v oblasti firemního vyhledávání

Společnost AutoCont CZ a.s. jako první v České republice  podepsala smlouvu se společností Google Inc. a svým zákazníkům nabízí  nástroje Google Search Appliance TM a Google Mini TM.

Google Search Appliance a Google Mini jsou nástroje pro vyhledávání informací ve firemních datech. Používají se v rámci firemního počítačového prostoru a umožňují vyhledávat a zobrazovat informace uložené ve firemním intranetu, na webových serverech, souborových serverech, systémech pro správu obsahu a dalších zdrojích. Tyto produkty dokáží vyhledávat informace uložené ve více než 220 různých souborových formátech a ve více než  109 jazycích.

Spojení s leaderem na poli vyhledávání informací, jako je Google, nás posouvá zase o krok dál. Nabídka společnosti Google nás řadí mezi špičky v oblasti Enterprise Content Management v České republice. Velký přínos řešení společnosti Google pro vyhledávání vidíme hlavně ve snadném použití pro střední i malé firmy," řekl Walter Pavliš, ředitel divize EBA, společnost AutoCont CZ a.s..
 
“Google Search Appliance a Google Mini jsou ve světě velmi populární, zvláště v segmentu malých a středních podniků, které hledají cenově výhodná řešení pro vyhledávání ve firemních datech. Spolupráce se společností AutoCont nám umožní nabídnout českým firmám možnost využití bohatých zkušeností Google v oblasti vyhledávání prostřednictvím lokalizovaných řešení na míru,” dodává Taťána le Moigne, která vede zastoupení Google v České republice.

Témata článku: Google, Leader, Search, Walter, Bohatá zkušenost, Malá informace, Vyhledávání

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí