AutoCont je největším partnerem HP pro rok 2006

Praha, únor 2007 – Společnost AutoCont CZ a.s. byla oceněna v kategorii „Největší partneři pro rok 2006“, kde získala 1. místo a potvrdila tak pozici největšího obchodního partnera HP, kterou si udržuje již několik let.
AutoCont je největším partnerem HP pro rok 2006

AutoCont byl navíc oceněn i jako Partner roku 2006 v kategorii HP ProCurve Networking. Ceny byly společností Hewlett-Packard předávány 19. února v divadle Na Jezerce při tradičním slavnostním setkání s obchodními partnery za účasti generálního ředitele HP ČR Milana Pryponě.

Pro rok 2007 získává AutoCont nejen autorizaci HP Preferred Partner 2007 ale i  osvědčení v mnoha oblastech specializací, z těch nejvýše ceněných jmenujme Gold Specialist a Computing System Specialist, které má jen několik společností na českém trhu. Specializace jsou součástí celoevropského certifikačního programu HP a zákazníkovi zaručují jistotu, že pracuje s autorizovaným partnerem HP, který má vysoce certifikovaný personál, praktické zkušenosti v dané oblasti a zákazník tak má garanci nejvyšší možné úrovně služeb, které odpovídají jeho specifickým potřebám řešení.

Například posledně zmiňovaná specializace Computing Systems Specialist znamená dosažení nejvyššího stupně HP specializace pro oblast serverových řešení založených na platformě Intel a systémů pro úložiště dat. HP partner s touto specializací je schopen zákazníkovi doporučit a implementovat nejefektivnější řešení podnikových potřeb v dané oblasti, včetně konsolidace informačních technologií.

Témata článku: Partner, Milan, Networking, Nejvyšší úroveň, Milano, Gold

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje