AutoCont CZ oznamuje změnu loga

7. dubna 2000
Samsung chystá 1,6GHz Alphu
Společnost AutoCont CZ a.s., největší česká soukromá společnost podnikající v oblasti dodávek produktů a služeb v oblasti výpočetní techniky, oznamuje změnu svého loga.
AutoCont CZ oznamuje změnu loga
Společnost AutoCont CZ a.s., největší česká soukromá společnost podnikající v oblasti dodávek produktů a služeb v oblasti výpočetní techniky, oznamuje změnu svého loga.

Tato změna souvisí s rozsáhlými změnami v obchodní politice AutoContu CZ a se snahou společnosti změnit tradiční vnímání. Nové logo bude presentováno ve dvou podobách, přičemž každá z podob bude reprezentovat jednu ze dvou základních podnikatelských linií.

První podoba loga reprezentuje AutoCont Computer Services.

Pod tímto názvem se skrývá obchodní a servisní síť rozložená po celém území České republiky. Tato část firmy je již od roku 1991 známa jako spolehlivý partner pro dodávky výpočetní techniky a souvisících služeb pro široké spektrum zákazníků počínaje domácími uživateli, přes malé a střední firmy, státní správu a samosprávu až k největším firmám daného regionu. Obchodní sít dosáhla v roce 1999 tržeb přes 2 miliardy Kč, na český trh dodala přes 30.000 ks PC AutoCont a je největším dodavatelem většiny ostatních standardních komodit v ČR.

Druhá podoba loga reprezentuje AutoCont Business Solutions.

Tato část AutoContu CZ, a.s. je zaměřena na komplexní dodávky informačních systémů pro velké podnikové klienty. Zaměstnává v Praze, Brně a Ostravě v současné době 70 špičkových odborníků.

Jednotlivé divize se specializují na následující oblasti:

  • Podnikové informační systémy na platformě aplikačního SW balíku Navision Financials
  • Systémy pro správu rozsáhlých IS na platformě Unicenter TNG od firmy Computer Associates
  • Systémy pro správu dokumentů na platformě SW Panagon od firmy FileNet
  • Vnitřní informační systémy budované zejména na technologiích Microsoft
  • Systémy pro řešení elektronického obchodu na platformě Microsoft
  • Informační systémy maloobchodu budované na vlastním SW řešení
Příčiny změny loga vidí vedení společnost především v těchto čtyřech základních bodech :

Nové logo by mělo pomoci k samostatnému vnímání společnosti AutoCont CZ jako dodavatele řešení, služeb a zboží v oblasti informačních technologií

Nové logo vyjadřuje změnu orientace nabídky od produktů směrem k zákazníkovi a jeho potřebám

Nové logo ve dvou variantách reprezentuje dvě základní linie, kterými se chce AutoCont CZ v následujících letech ubírat

Nové logo je příležitostí sjednotit vizuální styl společnosti, který doposud trpěl roztříštěností a nejednotností

Dosavadní logo bude i nadále používáno a to výhradně jako logo výrobku, tj. počítače AutoCont.

Vedení společnosti AutoCont předpokládá, že nové logo bude uváděno do života postupně v průběhu několika měsíců a to s účinností od 1.4.2000.

O společnosti :

Společnost AutoCont CZ, a.s. vznikla na počátku roku 1998 vyčleněním obchodní sítě z holdingu AutoContu a.s. V současné době disponuje rozsáhlou sítí 57 obchodních a servisních zastoupení po celé ČR. Kromě prodeje a služeb v oblasti výpočetní techniky (osobní počítače značky AutoCont se podílejí cca. 10% na celkovém objemu prodeje PC v ČR) je AutoCont CZ dodavatelem řešení v oblasti sítí a komunikací, CAD, kancelářských a podnikových informačních systémů, informačních systémů maloobchodu a distribučních sítí a průmyslových a speciálních PC systémů. Velkým zákazníkům jsou komplexní služby nabízeny pomocí regionálních center. Společnost AutoCont CZ, a.s. disponuje vlastní sítí školicích středisek.

Další informace, reference a odkazy naleznete na internetové adrese http://www.autocont.cz.

Váš názor Další článek: Samsung chystá 1,6GHz Alphu

Témata článku: Microsoft, Kancelářské potřeby praha, Informační systém, Logo, Linie, Kancelářská podoba, Roztříštěnost, Kancelářské potřeby brno, Nová oblast, Nová změna, Kancelářské potřeby ostrava, Největší dodavatel, Podniková část, Rozsáhlá snaha, Nový Computer


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky