AutoCont byl oceněn ve třech ze čtyř oblastí předávaných cen HP Partner roku 2009

AutoCont byl oceněn ve třech ze čtyř oblastí předávaných cen HP Partner roku 2009

Společnost AutoCont CZ a.s. byla oceněna ve třech ze čtyř oblastí předávaných cen HP Partner roku 2009. AutoCont získal ocenění jak v oblasti největších partnerů HP, tak v oblasti HP Divize osobních počítačů (kategorie pracovní stanice a tencí klienti) i v oblasti HP Divize podnikových systémů (kategorie HP Industry Standard Servers).

Slavnostní předání cen proběhlo v únoru v pražské restauraci SaSaZu za účasti generálního ředitele Hewlett-Packard ČR, pana Jana Kameníčka. Za společnost AutoCont převzal ocenění ředitel společnosti Martin Grigar.

„Díky svému obchodnímu záběru a šíři HP kompetencí potvrdil AutoCont i v roce 2009 své výsadní postavení mezi partnery HP, kteří se zaměřují na sféru firemních zákazníků i lokální a centrální státní správy,“ říká Miloslav Záleský, ředitel pro produkty a centrální projekty společnosti AutoCont.

AutoCont disponuje autorizací HP GOLD Preferred Partner 2010, ale i dalšími osvědčeními v několika oblastech HP specializací. Mezi nejvýše ceněné patří HP Computing Systems Specialist, HP High Performance Computing Specialit, HP Virtualization Specialist, HP Workstation Specialist, HP Office Printing Solution Specialist, HP ProCurve Networking Specialist, HP Service Sales Specialist a HP/Microsoft Frontline Partner, které má jen několik společností na českém trhu. Dané specializace garantují zákazníkovi, že pracuje s dodavatelem, který dosáhl nejvyššího stupně certifikace v dané oblasti technologií a je zákazníkovi schopen doporučit a implementovat nejefektivnější řešení.

AutoCont je zároveň autorizovaný servisní partner HP ASP pro celé spektrum komerčních produktů HP. Pro některé vybrané enterprise produkty, například diskové systémy StorageWorks, nabízí certifikované instalace (HP Professional Service Specialist).

Témata článku: Frontline, Centrální oblast, Vybraná oblast, Komerční sféra

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?