AutoCont proškolil odborné pracovníky Magistrátu města Brno

Praha, leden 2007 – Společnost AutoCont CZ a.s. se podílela na projektu „IT podpora projektového řízení na Magistrátu města Brna“ spolufinancovaného z Evropského fondu pro regionální rozvoj.
AutoCont  proškolil  odborné pracovníky Magistrátu města Brno

Statutární město Brno připravilo a realizovalo projekt s cílem zlepšit šance města na získání evropských dotací v letech 2007 – 2013. Akce pojmenovaná „Projektová absorpční kapacita Statutárního města Brna – IT podpora projektového řízení projektů spolufinancovaných ze strukturálních fondů EU“ byla realizována s finanční podporou Evropské unie, kterou v rámci krajského projektu „Zvyšování projektové absorpční kapacity Jihomoravského kraje“ město získalo.

Projekt umožnil proškolení odborníků města na oblast čerpání strukturálních fondů – tzv. projektových manažerů – v praktickém použití softwarové podpory při plánování, správě a řízení rozvojových projektů města. Hlavní pozornost je věnována projektům s ambicí získat podporu z evropských fondů.

V rámci projektu proběhla série workshopů a navazujících školení uživatelů. Správným užíváním softwarové podpory dojde ke zpřehlednění a sjednocení dílčích kroků při řízení projektů, shromažďování všech příslušných podkladů a v neposlední řadě i k usnadnění práce projektového týmu.

AutoCont prostřednictvím workshopů a konzultací předal know-how o fungování a nasazení prostředků IT podpory a podílel se tak na vytvoření prostředí, které nejlépe odpovídá požadavkům Statutárního města Brna.

Diskuze (1) Další článek: Microsoft záplatuje nadvakrát, snad už úspěšně

Témata článku: Podpora, Cílové nasazení, Workshop, Projekt, Správné fungování

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší