Audio divize Degides představuje novou rodinu high-endových studiových referenčních monitorů

V Praze 16. května 2007. Digidesign vstupuje na trh profesionálních referenčních reproduktorů a nabízí technologické preview předvádějící možnosti nadcházející verze Pro Tools Společnost Avid Technology, oznámila, že jejich audio divize Digidesign představila novou rodinu high-endových studiových referenčních monitorů, které znamenají vstup společnosti na trh profesionálních reproduktorů.
Audio divize Degides představuje novou rodinu high-endových studiových referenčních monitorů

 Digidesign také předvádí novou výkonnou nabídku Video Satellite HD Option, jejíž podpora je plánována v nadcházejícím vydání software Pro Tools.

„Toto naše oznámení odráží značné investice do našich stěžejních trhů, stejně jako významné rozšíření značky Digidesign do nových klíčových segmentů trhu,“ říká Dave Lebolt, generální ředitel Digidesign a viceprezident společnosti Avid. „Úspěch Digidesign je vystavěn na neochvějném úsilí vyvíjet výkonné nástroje pro tvorbu zvuku, které poskytují maximální možný výkon. Proto jsme nadšeni, že můžeme předvést volbu Video Satellite HD Option, stejně jako řadu dalších nových postprodukčních funkcí plánovaných v příštím vydání Pro Tools. Jsme také potěšeni, že můžeme představit novou řadu profesionálních studiových referenčních reproduktorů. Nové reproduktory řady Reference Monitor Series přinášejí značku Digidesign také do důležité kategorie doplňkových produktů a nabízejí profesionálům další vysoce kvalitní produkční nástroj, který jim pomůže docílit lépe znějícího zvuku.”

Zatímco budoucí verze software Pro Tools nabídnou nové funkce a možnosti pro profesionály v oblasti produkce a postprodukce hudby, využívá Digidesign přehlídku NAB ke zdůraznění neutuchajícího úsilí o zdokonalení interoperability a síťových možností s videoprodukčními systémy Avid.

Technologické preview Pro Tools je zaměřeno zejména na podporu nové nabídky Video Satellite HD Option.  Ta umožňuje HD uživatelům Pro Tools pracovat s plným HD rozlišením Avid videokompozic, s efekty a přechody v reálném čase, a současně využívat plný počet stop a výkon při míchání a zpracování bez nutných kompromisů.

Váš názor Další článek: Oznámena vlna útoků na vyhledávače

Témata článku: Video, Software, Profesionální segment, Tools, Reference, Nová řada, Dave, Plná možnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší