Attachmate oznamuje e-Vantage pro BEA Tuxedo a WebLogic

11. května 2000
Dreadling - doomovka pro Palma
Řešení od společnosti Attachmate poskytuje aeroliniím aktualizaci informací přes Internet v reálném čase na historicky vzniklých systémech s pomocí Midleware BEA
Attachmate oznamuje e-Vantage pro BEA Tuxedo a WebLogic
Společnost Attachmate Corporation oznámila zahájení dodávek systému e-Vantage pro BEA Tuxedo. Attachmate e-Vantage for BEA, který tvoří množinu SDK objektů e-Vantage na transakčním serveru Tuxedo, vytváří dvoucestné spojení se mainframovými počítači v reálném čase, mezi něž patří například Unisys®, TPF, ALCS, UNIX®/VMS™, AS/400 podnikové hostitelské systémy.

Produkt, který je navržen pro webifikaci v průběhu let vzniklých aplikací pro letecké společnosti s middleware e-Vantage for BEA Tuxedo, umožňuje v reálném čase přístup a aktualizaci informací uložených v historicky vzniklých výpočetních systémech a poskytuje platformu pro tvorbu aplikačních objektů Enterprise JavaBeans™ (EJB™), které přistupují k libovolné aplikaci běžící na mainframe.

Společnosti Unisys, BEA a Attachmate presentovaly integrované řešení padesáti leteckým dopravním společnostem, jež navštívily konferenci Unisys Arline User Association (UAUA) v australském Sydney v dubnu tohoto roku. Dennis Christ, vicepresident a generální ředitel Unisys Global Trasportation, řekl: “Staré dobré sálové počítače byly vždy základním kamenem v letecké dopravě pro svou spolehlivost, škálovatelnost a schopnost provádět transakční zpracování. S tím, jak aerolinie přecházejí na službu World Wide Web, stává se stále důležitějším přístup k informacím na těchto robustních centrálních serverech. Řešení Attachmate spolu s transakčním systémem BEA Tuxedo tvoří ideální pár, který tuto potřebu řeší.”

Řešení založené na službě WWW pro aerolinie

Jen málokteré průmyslové odvětví je závislejší na informacích v reálném čase než letecké dopravní společnosti. e-Vantage for BEA Tuxedo jako kompletní řešení uspokojuje potřeby těchto společností, neboť zajišťuje.

· Vysoce škálovatelné transakční zpracování – navíc k reputaci společnosti BEA v této oblasti objekty SDK od společnosti Attachmate byly verifikovány, že jsou schopny zvládnout více než 2000 paralelních relací nebo žádostí. Společné zaměření společností Attachmate a BEA na tuto oblast znamená, že celkové řešení je extrémně efektivní.

· Pružnost vývoje – uživatelské aplikace mohou být psány v jakémkoliv jazyce. Tím je umožněno vývojovým skupinám využít jejich zkušenosti bez toho, že by se musely učit novému produktu nebo technologii. Aplikace na straně klienta mohou být vyvíjeny v jazyce Java, C nebo C++.

· Snižuje zátěž hostitelského počítače – řešení používá pro kontrolu spolehlivosti transakce buď systému BEA Tuxedo a nebo EJB od WebLogic.

· Žádné změny na historicky vzniklých aplikacích – neinvazivní řešení od společnosti Attachmate nevyžaduje žádné změny na hostitelských aplikacích. Současné aplikace mohou podporovat jak existující uživatele, tak nové aplikace Tuxedo nebo WebLogic.

· Podpora multihostitelského prostředí – Attachmate poskytuje SDK objekty téměř pro každý typ hostitelského počítače. Jmenujme například 2200, S/390®, AS/400, A-Series, UNIX a TPF. Attachmate také poskytuje konzistentní rozhraní mezi všemi hostitelskými platformami. Řešení Attachmate/BEA je řešením úplným, nezávislým na prostředí, kde se transakční zpracování provádí.

· Snadno použitelné GUI – umožňuje vytvářet grafické uživatelské rozhraní, které je zcela nezávislé na hostitelské aplikaci, kde je uložena informace.

· Zkušenosti s tiskem – dodává se tiskové řešení založené na architektuře klient/server pro podporu tisku na hostitelském systému včetně tisku letenek.

Technologie

S pomocí objektů SDK sloužících jako objektově orientovaný dopravní systém a se systémem Tuxedo tvořícím transakční server mohou klienti transparentně přistupovat a aktualizovat informaci o historicky vzniklých systémech v reálném čase. V případě, že aplikace požaduje informaci z hostitelského počítače zašle požadavek na server BEA, který vybuduje připojení na hostitelský počítač s použitím objektů SDK od společnosti Attachmate. Data jsou pak přenesena na klientskou aplikaci s pomocí EJB nebo služeb Tuxedo.

Dostupnost

e-Vantage BEA Tuxedo je v současnosti dostupný od reselerů Attachmate v maloobchodě a samozřejmě také v rámci prodejní sítě společnosti Attachmate.

O společnosti Attachmate Corporation

Společnost Attachmate Corporation akceleruje náskok před konkurencí rozšířením dosahu podnikových informací. Produkty e-Vantage* připojují lidi k sálovým počítačům, k počítačům AS/400*, WAX* a k systémům Unix s centrálně spravovanými Java*, ActiveX, HTML a Windows klienty nebo s na míru šitými aplikacemi pro elektronický obchod. Společnost Attachmate během posledních 17 let vyřešila podnikatelské problémy 12 milionům uživatelů po celém světě. S 80 zastoupeními ve 30 zemích; globální infrastruktura společnosti Attachmate poskytuje produkty, konzultační služby, podporu a strategické partnerství po celém světě.

Potřebujete-li další informace o řešeních společnosti Attachmate, obraťte se na Attachmate Vienna, Tel. +43-1-595 43-0, info-at@attachmate.com.

Váš názor Další článek: Dreadling - doomovka pro Palma

Témata článku: Internet, Podnikový počítač, Reálná aplikace, Vienna, Sydney, Nezávislá kontrola, Reálný čas


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 31

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 59Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu