Atlas.cz zprovoznil nový portál o automobilech a motorismu, jeden z nejrozsáhlejších na českém webu

Český portál Atlas.cz přichystal motoristickým nadšencům skutečně zajímavou novinku. Začátkem roku pro ně zprovoznil zcela novou službu, obsahující komplexní souhrn informací ze světa motorismu.
Atlas.cz zprovoznil nový portál o automobilech a motorismu, jeden z nejrozsáhlejších na českém webu

Praha, 17. ledna - Pravidelní návštěvníci portálu Atlas.cz jistě vědí, že na adrese http://www.autoatlas.cz, kam je nová služba lokalizována, již dříve existoval prodejní portál. Cílem nového projektu je vytvoření úspěšného a oblíbeného webového prostoru, který bude svým návštěvníkům zprostředkovávat nejenom komplexní souhrn informací z oblasti automobilového světa, ale také jednu z největších databází motoristické inzerce na českém internetu. Tato služba je provozována společností ATLAS.CZ, a.s. ve spolupráci s externími redakcemi, díky čemuž měla možnost projít mnoha zajímavými změnami.

 

Jak již bylo naznačeno, velkým pokrokem je obohacení původní služby o komplexní zpravodajství ze světa aut a motorismu, přičemž prodejní složka zůstala zachována. Nově jsou čtenářům k dispozici aktuální zprávy ze světa automobilů, informace o novinkách a pořádaných akcích, testy, rozhovory, recenze a mnoho dalších informací, včetně zákulisních zpráv a exkluzivního zpravodajství o tajných projektech známých automobilek. Novou rubrikou je také poradna, kde je možno se dočíst mnoho užitečných informací, které čtenářům pomohou vyhnout se nejrůznějším potížím, ať už v souvislosti s bezpečností jízdy či sankcemi za porušení předpisů. Chybět nemohou ani pravidelné zmínky o novinkách v zákoně o silniční dopravě či nových vyhláškách ministerstva dopravy, aby řidiči byli stále v obraze i po stránce legislativní. Možnost vzájemné diskuse čtenářů nad aktuální problematikou je již samozřejmostí.

 

Nedílnou součástí služby Auto.atlas je jedna z nejrozsáhlejších inzertních databází nových i starších automobilů na českém internetu, obsahující cenově výhodné nabídky osobních automobilů prodávaných v ČR, kompletní modelové řady, slevy, zlevněná showroomová, skladová a předváděcí auta ihned k odběru a přímé telefonní spojení na prodejce. Každý návštěvník má mimo jiné možnost zadání soukromé inzerce formou nabídky či poptávky.

 

Jednotlivé stránky a sekce jsou přehledně uspořádány a dohromady představují velmi široký tématický záběr všeho, co s motoristickou tematikou souvisí. Příznivý dojem doplňuje také intuitivní ovládání a precizní grafické pojetí, jehož podoba usnadňuje orientaci na webu.

 

Na nový portál kladli pracovníci Atlasu již od počátku velký důraz a nyní je tento projekt na nejlepší cestě stát se jedničkou na české internetové scéně.

Témata článku: Nové auto

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje