Atlas.cz vylepšuje Horoskopy

Portál Atlas.cz přináší další vylepšení své úspěšné a čím dál populárnější služby Horoskopy, která se nachází na adrese horoskopy.atlas.cz a díky níž se mohou návštěvníci Atlasu každý den těšit na aktuální předpovědi hvězd.
Atlas.cz vylepšuje Horoskopy

Praha, 31.ledna 2006 – Horoskopy na Atlasu nabízejí podrobné denní astrologické předpovědi pro jednotlivá znamení zvěrokruhu, zvlášť pro muže a ženy. Ti, kteří více než hvězdám věří kartám, mohou dát přednost předpovědím z tarotových karet. Tato služba byla původně uvedena již koncem srpna 2005, nicméně díky velké oblibě se již brzy dočkala několika zajímavých změn. Nová verze oproti původní navíc zahrnuje např. výpočet pro partnerské shody dvou znamení, denní vztah k ostatním znamením v 5 různých oblastech (partner, šéf, úředník, rodič, učitel) a také např. denní erotický horoskop.

„Jedná se o velmi populární službu na internetu. Od doby, co byla uvedena původní verze se tato služba stala velmi oblíbenou zejména u žen nad 35 let a v současné době ji navštěvuje 8000 uživatelů denně,“ říká produktový manažer Atlasu Jiří Lahvička.

Statistické informace prozrazují, že služba je navštěvována zejména mezi 8 a 9 hodinou ráno, ze dnů je nejsilnější pondělí. Nejčastěji sledovaným znamením je Beran.

O ATLAS.CZ, a.s.
ATLAS.CZ je jeden z předních českých internetových portálů, jehož cílem je poskytovat uživatelům přehledným způsobem informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Na stránkách portálu lze nalézt informace a služby z oblasti zábavy, nakupování, cestování nebo komunikace. K nejúspěšnějším patří například atlas firem, internetový autosalon, digitální mapy nebo živé audio a video přenosy na live.atlas.cz. ATLAS.CZ chce i v budoucnu rozšiřovat spektrum svých služeb a prostřednictvím moderních technologií nabízet všem svým návštěvníkům místo na internetu, kde se cítí jako doma.

Témata článku: Video, Předpověď, Podrobná předpověď, Atlas

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje