Atlas končí s IDOSem

5. září 2007
MSI uvádí Radeon HD 2600 Pro AGP
Atlas končí s IDOSem

Praha, 29. srpna 2007. 11. září 2007 končí spolupráce Atlasu se společností Chaps, provozovatelem služby Idos, se kterou Atlas v minulosti spolupracoval v oblasti jízdních řádů a zajišťoval také obchodní zastoupení. 

Tento týden obdržela společnost Atlas.cz výpověď smlouvy od provozovatele IDOSu. „Vítáme ukončení této spolupráce a uzavření jedné velké kapitoly, která se jmenovala Jízdní řády. Zejména naše obchodní partnery zaskočila krátká 14 denní výpovědní lhůta a nejasnost, co bude dál. Proto jsme pro všechny klienty připravili alternativní mediální plány, které jsme již odeslali a většina klientů je už dokonce akceptovala. “  uvádí David Duroň, generální ředitel Atlas.cz.

Pro Atlas, jeho uživatele ani klienty ukončení spolupráce s IDOSem nemá prakticky žádný vliv.  „Důležitá je pro nás kvalita služby našim klientům. Atlas má spoustu zajímavých mediálních ploch, které dokáží IDOS nahradit“ doplňuje obchodní ředitelka společnosti Atlas.cz, Zdeňka Tučková.

Ukončením této spolupráce končí také éra spekulací spojených s Idosem na Atlasu. Atlas má tak dostatečný prostor věnovat se své vlastní strategii, která bude představena začátkem září.

„Myslím, že internetový trh čeká rušný podzim. Jeden z těch, kteří proti službě nejvíce zbrojili, zřejmě otočil a podlehl kouzlu návštěvnosti,“ dodal závěrem Duroň. 

Váš názor | MSI uvádí Radeon HD 2600 Pro AGP

Témata článku: Atlas, Chaps, Idos, Obchodní plán

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší