ATComputers nabízí malé a extrémně tiché PC

Ostrava, 11. 1. 2006 – Společnost AT Computers představila osobní počítač Triline PROFI Ce10L-mini. Jedná se v současnosti o nejmenší a nejtišší kancelářský počítač v nabídce tohoto největšího českého výrobce PC a notebooků. Počítač Triline PROFI Ce10L-mini je již v běžném prodeji.
ATComputers nabízí malé a extrémně tiché PC

Skříň počítače Triline PROFI Ce10L-mini je vybavena pouze jediným ventilátorem, čímž bylo dosaženo velmi nízké hlučnosti. Díky speciálnímu provedení přitom zůstalo chlazení účinné a dokonale tak chrání komponenty počítače před nežádoucím přehříváním. Výhodou této skříně je navíc možnost instalace ve vodorovné nebo svislé poloze. Umístění počítače v kanceláři tak může být variabilní – uživatel si ho dle potřeby a zvyklostí postaví buďto vertikálně a umístí ho pod pracovní stůl, nebo naopak horizontálně, kdy při umístění na pracovním stole může sloužit jako podstavec pod monitor, který zvýši ergonomii při práci.

Základní technické parametry PC Triline PROFI Ce10L-mini:
Procesor Intel Celeron D 331 (2,66 GHz, 533MHz, s.775, EMT64), Microsoft Windows XP Professional CZ, čipset Intel 915GL, paměť 256 MB DDR, HDD 80 GB 7200 rpm SATA, FDD, mechanika DVD-ROM (vč. Software), integrovaná VGA Intel GMA 900, integrované audio Intel HDA, LAN Gb, klávesnice a optická myš Logitech. Skříň mini s tichým zdrojem 250 W.

Počítače Triline PROFI Ce10L-mini jsou skladem již nyní. Uvedenou sestavu pořídíte za 13 790 Kč (koncová cena bez DPH) a dostanete na ni záruku 3 roky.

Další informace o počítačích ATComputers najdete na: www.atcomp.cz,  www.comfor.cz, www.triline.cz, www.autocont.cz.

 

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem přes 5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů a notebooků.

Témata článku: Microsoft, Pracovní stůl

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje