AT Computers výhradním distributorem LCD monitorů iiyama

AT Computers výhradním distributorem LCD monitorů iiyama

Společnost AT Computers, přední distributor IT a největší český výrobce a dodavatel kvalitních počítačů, oznámila rozšíření svého portfolia o další významnou značku v oblasti LCD monitorů. S platností od 1. září 2008 se AT Computers stává distributorem společnosti iiyama Corp., významného světového výrobce LCD panelů určených k domácímu, kancelářskému i profesionálnímu využití. Kontrakt zahrnuje exklusivní distribuci této značky v České republice i na Slovensku.

Díky tomuto kontraktu může společnost AT Computers nabídnout svým zákazníkům další špičková zobrazovací zařízení. Iiyama je již patnáctou značkou LCD monitorů v naší nabídce, naši odběratelé tak mají rozhodně z čeho vybírat. Společnost iiyama naopak získává přístup pro své produkty do našeho rozsáhlého a zavedeného distribučního kanálu,“ řekl RomanOchodek,produktový manažer ve společnosti AT Computers zodpovědný za značku iiyama.

Mezi nesporné výhody značky iiyama patří tříletá záruka na všechny produkty pro firemní i domácí zákazníky. Záruka je poskytována v systému door-to-door, což znamená, že monitor odváží i přiváží kurýrní služba až k zákazníkovým dveřím. Pro autorizované partnery je navíc po dobu opravy poskytnut náhradní monitor. Na všechny LCD monitory zakoupené v autorizovaných prodejnách navíc iiyama poskytuje 30 denní záruku 0 vadných pixelů.

LCD monitory iiyama se budou k firemním zákazníkům dostávat prostřednictvím prodejních kanálů AT Computers, AutoCont a Triline, k domácím uživatelům pak prostřednictvím prodejen COMFOR a AutoCont, rozmístěných po celé České republice a Slovensku.

Témata článku: Door

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky