AT Computers distributorem registračních pokladen Elcom

Ostrava, 16. 12. 2005 – ATComputers jako první v ČR a jediná uvedla na trh registrační pokladny – fiskální tiskárny EPSON FP-T88UC a FP-220UC. Rovněž oznámila, že začala s distribucí elektronických registračních pokladen značky Elcom v České republice. V nabídce AT Computers tak najdete velké množství prvotřídních registračních pokladen této světoznámé značky, lišících se svou funkční výbavou, velikostí, určením a samozřejmě cenou. Nabídka je natolik pestrá, že si vybere opravdu každý. V současné době se připravují k certifikaci na MFČR i produkty IBM.
AT Computers distributorem registračních pokladen Elcom

Kromě naprosté připravenosti na Zákon o registračních pokladnách se ATComputers pyšní pravděpodobně nejširším a komplexním portfoliem pokladních produktů, sahajících od high-end pokladních terminálů IBM a EPSON až po pokladní tiskárny a další periferie - čtečky čárových kódů (Metrologic, Virtus a od Nového roku Symbol), datové terminály, programovatelné klávesnice, čtečky magnetických karet, zákaznické displeje apod.

AT Computers má v hledáčku další renomované produkty, které by chtěla do budoucna distribuovat.

 

Registrační pokladny Elcom, stejně jako fiskální tiskárny EPSON jsou opatřeny platným certifikátem MFČR a stoprocentně splňují podmínky Zákona o registračních pokladnách, který ukládá zejména provozovatelům maloobchodu nebo hostinských zařízení, že musí být vybaveny registračními pokladnami nejpozději do 31. 12. 2006.  Oficiální odhady hovoří až o 400 000 pokladních místech, která musí být vybavena novými registračními pokladnami nebo zpětně upravenými. Podstatná část z tohoto počtu bude potřebovat zcela nová zařízení, která podléhají výše zmíněné certifikaci MFČR. Jiná zařízení nebudou tolerována.

 

Kromě platné certifikace je důležitým faktorem i kvalita a prodejní a poprodejní podpora těchto registračních pokladen. Punc kvality dodávají již samotné značky EPSON, Elcom a IBM, ostatní logistiku přinášíme my,“ řekl Aleš Kilnar, generální ředitel společnosti ATComputers.

 

AT Computers kromě toho, že je dovozcem a distributorem registračních pokladen Elcom, EPSON a IBM, může nabídnout zákazníkům i další přidanou hodnotu v podobě široké sítě profesionálních obchodních a implementačních partnerů. Cílem ATComputers je tedy kromě samotného dodání pokladny i uvedení pokladny do provozu a zaškolení personálu. Samozřejmostí je také technická podpora v průběhu provozu a záruční i pozáruční servis.

 

 

 

Další informace o registračních pokladnách z nabídky ATComputers najdete na: www.europokladny.cz nebo přímo na www.atcomp.cz.

Váš názor | Český Telecom spustil dial-up za paušál

Témata článku: Pokladní tiskárny, Čtečky čárových kódů, Registrační značka, Epson Stylus

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší