AT Computers distributorem pevných disků Samsung

7. dubna 2006
Bitva o domény začíná
Ostrava, 5. 4. 2006 – Společnost AT Computers oznámila, že od 5. dubna 2006 zahájila distribuci pevných disků značky Samsung. Završila se tak úspěšná spolupráce mezi předním distributorem a jednou z největších světových IT společností, která dosud zahrnovala LCD a CRT monitory, černobílé a barevné laserové tiskárny, multifunkční zařízení a také optické mechaniky.
AT Computers distributorem pevných disků Samsung

Pevné disky předního světového výrobce splňují nejvyšší kvalitativní standardy a vyznačují se vysokou spolehlivostí. Důraz na dosažení co nejnižší hlučnosti je podepřen patentovanými technologiemi SilentSeek a NoiseGuard. Samozřejmostí jsou podpora rozhraní Ultra ATA/133 a SATAII 3Gb/s, rychlost 7200 otáček/min. nebo nízká spotřeba energie. Svými vlastnostmi oslovují pevné disky Samsung zákazníky na celém světě.

Produkty mohou zakoupit registrovaní partneři AT Computers prostřednictvím obchodního portálu www.atcomp.cz. Koncoví zákazníci pak u všech dobrých prodejců hardware.

O společnosti Samsung Electronics
Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2005 dosáhla tržeb ve výši 56,7 miliard amerických dolarů a čistého zisku ve výši 7,5 miliard amerických dolarů. Společnost Samsung Electronics zaměstnává zhruba 128 000 pracovníků ve více než devadesáti pobočkách v jednapadesáti zemích po celém světě. Je organizována do pěti základních obchodních divizí: digitální zařízení, digitální média, LCD panely, polovodiče a telekomunikační sítě. Značka Samsung Electronics je jednou z nejdynamičtěji rostoucích globálních značek dneška. Samsung Electronics je předním výrobcem digitálních televizorů, paměťových čipů, mobilních telefonů a TFT-LCD displejů. Více informací najdete na www.samsung.com

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem přes 5,5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů a notebooků. Více informací najdete na: www.atcomp.cz.

Váš názor Další článek: Bitva o domény začíná

Témata článku: Hardware, Electronics, Největší výrobce, Americká pobočka, Televizory Samsung, Nejvyšší zisk, Čistá energie

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší