AT Computers byl opět zvolen IT distributorem roku 2009

AT Computers byl opět zvolen IT distributorem roku 2009

Společnost AT Computers, jedna z největších distribučních firem na českém trhu s informačními technologiemi, byla v anketě celosvětového vydavatelství IDG – webu www.ChannelWorld.cz, oficiálně zvolena IT distributorem roku 2009. V závěrečném součtu získala plných 39 % hlasů (o 17 % více než druhá firma v pořadí) a navázala tak na svůj předchozí úspěch.

Třetí ročník ankety uspořádaly společně redakce ChannelWorld.cz a vydavatelství IDG Czech a.s. Zúčastnili se jí jak čeští, tak slovenští prodejci a dodavatelé ICT produktů a služeb. Ti prostřednictvím anketních otázek hodnotili kvalitu služeb a oblíbenost svých distributorů. „Téměř 70 % hlasujících tvořili majitelé, jednatelé nebo ředitelé firem. Podařilo se nám tak oslovit cílovou skupinu čtenářů a vrátit tuto populární anketu na trh v její původní podobě,“ připomněla Jana Pelikánová, ředitelka vydavatelství IDG Czech.

Společnost AT Computers tímto výsledkem jen potvrdila svou neustále se zlepšující pozici na českém trhu. „Vítězství v anketě IT distributor roku je pro nás povzbuzením do další práce a především velkým závazkem do budoucna. Již v tuto chvíli proto děláme vše pro to, abychom své umístění potvrdili i v příštím roce,“ komentoval výsledek Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers a.s.

Slavnostní vyhlášení proběhlo v pražské restauraci Carpe Diem. Více informací o anketě na webu www.distributorroku.cz.

Témata článku: Zeus

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí