AT Computers autorizovaným distributorem společnosti Samsung

Ostrava, 31. 8. 2005 – Společnost AT Computers se stala autorizovaným distributorem společnosti Samsung pro Českou republiku. Součástí dohody je distribuce LCD a CRT monitorů, laserových tiskáren, multifunkčních zařízení, pevných disků a optických mechanik, tedy počítačového hardware, v němž patří Samsung mezi absolutní světovou špičku. AT Computers tak významně rozšíří své produktové portfolio o velké množství kvalitních produktů a nabídne svým zákazníkům další zajímavou alternativu pro rozšíření svého byznysu.
AT Computers autorizovaným distributorem společnosti Samsung

O společnosti AT Computers
AT Computers a.s. je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti informačních technologií na českém a slovenském trhu. Nejvýznamnějším zaměřením je distribuce IT produktů a zakázková výroba se zaměřením na osobní a průmyslové počítače. Společnost se orientuje na velkoobchodní formu prodeje přes síť více než 3000 obchodních partnerů - HW dealerů, VARů (Value-Added Reseller), systémových integrátorů nebo supermarketů a prodejen s výpočetní technikou.
V roce 2004 dosáhla AT Computers celkového obratu 5,013 mld. CZK a dosažené výsledky ji již dlouhodobě řadí k nejvýznamnějším IT společnostem v ČR. Na úspěchu se podílel především zvýšený počet zákazníků, rozšíření distribuovaného sortimentu zboží a rozvoj distribuční činnosti a prodeje na Slovensku.

Další informace o společnosti AT Computers najdete na:
www.atcomp.cz.

 

O společnosti Samsung Electronics

Samsung Electronics Co. Ltd. je globální lídr v oblastech polovodičů, telekomunikací, digitálních médií a digitální konvergence. V roce 2004 dosáhla mateřská společnost obratu 55,2 miliardy USD a  čistého zisku 10,3 miliard USD. Zaměstnává přibližně 88 000 lidí v 89 zastoupeních ve 46 zemích. Společnost má 5 hlavních obchodních jednotek: Digital Appliance Business, Digital Media Business, LCD Business, Semiconductor Business a Telecommunication Network Business. Samsung je považován za nejrychleji rostoucí globální značku a je největším výrobcem barevných monitorů, barevných televizorů, paměťových čipů a TFT-LCD panelů.

 

Více informací najdete na: www.samsung.com.

Témata článku: Hardware, Televizory Samsung

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje