AT Computers autorizovaným distributorem Lenovo na Slovensku

Ostrava, 1. 3. 2006 – Společnost AT Computers oznámila, že se stala autorizovaným distributorem produktů Lenovo pro Slovenskou republiku. Distribuční smlouva vstoupila v platnost ke dni podpisu, tedy 1. března 2006.
AT Computers autorizovaným distributorem Lenovo na Slovensku

Dohoda se týká autorizované distribuce kompletního portfolia Lenovo pro oblast Slovenské republiky. Díky tomu, že se společnost AT Computers nyní stává autorizovaným distributorem Lenovo, může svým obchodním partnerům na Slovensku nabídnout v oblasti distribuce produktů této značky lepší informace o dostupnosti zboží a speciální obchodní podmínky. Středně velcí a velcí obchodní partneři se navíc mohou těšit na možnost zpětných rabatů. Podpisem smlouvy AT Computers srovnala produktová portfolia značky Lenovo pro ČR a SR a vytvořila si další předpoklady pro podstatné zvýšení obratu v nadcházejícím období. Ve svém širokém portfoliu má Lenovo i tak významné značky jako jsou notebooky ThinkPad a desktopy ThinkCenter, které převzala spolu s akvizicí divize osobních počítačů od společnosti IBM.


O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem přes 5,5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů a notebooků. Více informací najdete na: www.atcomp.cz.

Témata článku: Notebooky, Největší akvizice, Rabat, Velké portfolio, Portfolio

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje